Bunu da Yaptı! Söylemezsem Olmaz’ın Yorumcusu Seren Serengil’e Düşmanlarının Nazar Korkusu Bakın Ne Yaptırdı!

Aleyna

Haberler

11 Ekim 2021

Bunu da Yaptı! Söylemezsem Olmaz’ın Yorumcusu Seren Serengil’e Düşmanlarının Nazar Korkusu Bakın Ne Yaptırdı!

Seren Serengil, yaptıklarıyla her zaman magazin gündeminde bomba etkisi yaratan bir isim. Şimdilerde ülkenin en çok sevilen magazin programlarından Söylemezsem Olmaz’da Bircan Bali ve Deniz Akkaya ile birlikte yorumcu olan ünlü sanatçı, her gün ayrı bir olaya imza atıyor. Nazardan korkan Seren Serengil, aldığı önlemini takipçileri ile paylaşınca yine ayrı bir skandala imza attı ve görenler gözlerine inanamadı.

Tarzıyla Olay Yaratıyor!

Seren Serengil, dış görünüşü nedeniyle her zaman fark yaratmayı başarmış bir isim. Bundan birkaç yıl önce fazla kiloları nedeniyle ağır eleştirilere maruz kalan Seren Serengil, bu eleştirilere cevap verir gibi birkaç yıl içerisinde oldukça büyük bir değişime uğramıştı.

Şimdilerde düzenli sporunu yapan ve beslenmesine oldukça dikkat eden Seren Serengil, kendine epey büyük bir özen gösteriyor.

Giyim tarzıyla dikkatleri üzerine çeken güzel sanatçı, günlük olarak ekranlara çıktığı süreçte oldukça farklı bir tarza sahip olmasıyla epey konuşuluyor.

Yorumcu olarak bulunduğu Söylemezsem Olmaz’daki giyim tarzıyla epey beğenilen Seren Serengil, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşımla bütün dikkatleri üzerine çekti ve görenleri şaşırttı.

Düşmanlarının Nazarına Karşı Böyle Önlem Aldı!

Bugünkü programda bu kombini giyen Seren Serengil, göz şeklindeki küpeleri ve sıra sıra kolyeleriyle büyük dikkat çekti. Nazara inanan Seren Serengil’in bu tarzı ”Kimin nazarından korkuyor!” sorularını akıllara getirdi. Bizi her defasında bir kez daha şaşırtmayı başaran Seren Serengil’in bu hali takipçilerinin de dikkatini çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz