Altın Portakal “Siyasi Görüşlere” Kadar Uzandı! Tamer Karadağlı’dan Nihal Yalçın’a Şok PKK Çıkışı: “HDP…”

Aleyna

Haberler

11 Ekim 2021

Altın Portakal “Siyasi Görüşlere” Kadar Uzandı! Tamer Karadağlı’dan Nihal Yalçın’a Şok PKK Çıkışı: “HDP…”

Bu yıl Altın Portakal ödül töreni oldukça hararetli geçti, özellikle de Tamer Karadağlı ve Nihal Yalçın arasındaki gerginlik magazin camiasında bomba etkisi yarattı. Nihal Yalçın, konuşmasını yaparken Tamer Karadağlı’nın arkadaki yüz mimikleri ve ardından da güzel oyuncunun sözünü bölerek ödülünü vermesi herkesi oldukça şaşırttı. Bu olayın ardından Nihal Yalçın’dan “Artık sus mu diyorsunuz?” çıkışı gelmişti. Sosyal medyayı ikiye bölen gerginliğin ardından bugün Tamer Karadağlı, TV8’de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak bazı açıklamalar yaptı.

HDP Destekçisi Olduğunu İddia Etti!

Nihal Yalçın’ı tanımadığını ve ona saygısızlık yapmadığını dile getiren Tamer Karadağlı, ayrıca Nihal Yalçın’ın siyasi görüşünü de sorguladı; “Ben Nihal Yalçın’ı sadece oyuncu kimliğiyle değerlendiriyorum. Benim sevdiğim bir oyuncu. ‘Kadınların konuşması bastırılıyor’ denildiğinde olayın içeriğine bakmaya başladım. Yalçın’ın paylaşımlarına bakmaya başladım. ‘Selahattin Demirtaş’a özgürlük’ falan demiş. Demirtaş ‘Öcalan’ın heykelini dikeceğiz’ dedi hanımefendi bunu mu savunuyor? Pelvin Buldan falan da ona sahip çıkıyor.

“Türk ordusuna silah doğrultan, ateş eden, polisini, öğretmenini öldüren terörist örgütün tümüyle karşısındayım. Ben PKK’nın terör örgütü olduğuna inanan bir insanım. Şimdi gidip onlara sormak lazım. Siz PKK’nın terör örgütü olduğuna inanıyor musunuz? Abdullah Öcalan’ın bebek katili, terörist başı olduğunu söyleyebiliyor musunuz? Lanetliyor musunuz?’ diye.”

Pişman Olmuş!

blank

Tamer Karadağlı sözlerinin devamında Nihal Yalçın’ın HDP’yi ve Demirtaş’ı sahiplendiğini söyleyerek, bu ödül törenine gittiği için pişman olduğunu dile getirdi; “Bana söylenen şey bu festivalin sanatla alakasının olmadığı, sadece politik olması. Gittiğime de pişman oldum. Kimin neyi savunduğu hangi partiye oy verdiğinin bir önemi yok. Burada sanatta bahsedildiği için ben sorgulamadan gittim Zaten hanımefendi HDP’yi ve Demirtaş’ı sahiplenen biriymiş. Hangi kadına ne düşmanlık yapmışım ben? Kadın düşmanlığı ne demek? Benim son oynadığım Savaşçı dizisindeki rolüm mü onu rahatsız etti.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz