Türkiye’den Ayrılıp Soluğu Dubai’de Alan Şeyma Subaşı’nın Otel Açılışındaki Yeni Tarzı Herkesi Şaşırttı: Saçında…

Aleyna

Haberler

11 Ekim 2021

Türkiye’den Ayrılıp Soluğu Dubai’de Alan Şeyma Subaşı’nın Otel Açılışındaki Yeni Tarzı Herkesi Şaşırttı: Saçında…

Geçtiğimiz hafta Miami’den İstanbul’a gelen Şeyma Subaşı, kızı Melisa ve ailesiyle birlikte bir haftalık tatil yaptıktan sonra ünlü bir otelin açılışı için Dubai’ye gitti. Aynı otelin açılışına davetli olan isimler arasında Neslihan Atagül, Demet Özdemir ve Kadir Doğulu da vardı. Arkadaşları ve nişanlısı Meedo’yla eğlenceli bir gece geçiren Şeyma Subaşı’nın otel açılışındaki tarzı herkesi şaşırttı. Şeyma’mızın kafasında balon vardı! Evet bildiğiniz balon…

Bildiğiniz gibi Şeyma ve Meedo bir yıla yakın süredir birliktelik yaşamaya devam ediyor ancak çiftimiz her zaman bu kadar birbirine yakın değildi. Hatta bir dönem Ibiza’dayken ayrılık yaşamış ve tekrardan barışma kararı almışlardı. Şeyma Subaşı o anları Youtube kanalında anlatmıştı; “Ibiza’nın böyle bir enerjisi var. Es Vedra’nin olduğu yer bermuda şeytan üçgeninin bir tanesinin olduğu yer deniliyor. Oradan dolayı olabilir. İnanılmaz bir enerjisi var ama bununla beraber gerçekten çok ağır bir enerjisi var, o enerjiyi hissediyorsunuz hem iyi anlamda hem kötü anlamda. Biz kötü hissettik demek istemiyorum ama eğer zihniniz kuvvetli değilse bir tık bocalayabiliyorsunuz. Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün. Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz? Meedo bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ dedi” Bu açıklama sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

blank

Şeyma Subaşı’nın Balonu!

blank

Tüm bu yaşananları ardından soluğu Dubai’de alan Şeyma Subaşı, ünlü bir otelin açılışına katıldı ve tüm güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Ancak gecenin tek tanıdık ismi Şeyma Subaşı değildi. Aynı otelin açılışına davetli olan isimler arasında Neslihan Atagül, Demet Özdemir ve Kadir Doğulu da vardı. Şeyma Subaşı’nın tarzı ise görenleri oldukça şaşırttı, Şeyma’nın kafasındaki balon detayı sosyal medya kullanıcılarını şoke etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz