Demet Akalın’dan Duygulandıran Paylaşım: Gelinim Mutfakta’dan Ayrıldığını Duyuran Demet Akalın Bakın Görenleri Nasıl Duygulandırdı!

Aleyna

Haberler

11 Ekim 2021

Demet Akalın’dan Duygulandıran Paylaşım: Gelinim Mutfakta’dan Ayrıldığını Duyuran Demet Akalın Bakın Görenleri Nasıl Duygulandırdı!

Demet Akalın, magazin gündeminin eskimeyen isimlerinden biri. Ne dese ne yapsa olay olan Demet Akalın, şimdilerde kariyerinde aldığı radikal kararlarla anılıyor olsa da ünlü sanatçı özel hayatını da takipçileri ile paylaşmaktan geri durmuyor. Geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından bir paylaşım yapan Demet Akalın, bakın ne paylaştı!

Durmak Bilmiyor!

Demet Akalın, ülkemizde oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Çok sevilen güzel sanatçının konserleri tıklım tıklım doluyor. Durum böyle olunca güzel sanatçının oldukça yoğun bir çalışma temposu oluyor.

Bu sezon Gelinim Mutfakta adlı yarışma programını sunan güzel sanatçı, bir yandan program çekimlerine yetişmeye çalışırken bir yandan da geceleri sahneye çıkıyordu. Bu yoğunluk ünlü sanatçıyı epey yoruyordu.

Bu yoğun tempoya artık yetişemediğini dile getiren Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Gelinim Mutfakta programından ayrıldığını duyurmuştu.

Güzel sanatçının takipçileri bu duruma üzülse de Demet Akalın, ailesine zaman ayırabileceği için mutlu görünüyordu. Geçtiğimiz dakikalarda oldukça duygusal bir paylaşım yapan Demet Akalın, ailesini ne kadar sevdiğini bir kez daha takipçilerine gösterdi.

Dünya Kız Çocukları Günü Kutlaması!

Kızı Hira ile olan bu fotoğraflarını paylaşan Demet Akalın, Dünya Kız Çocukları Günü’nü kutlamayı ihmal etmedi. Kızını doğurduğu günü, Hira’nın bebekliğini ve şimdiki halini paylaşan Demet Akalın, takipçilerini duygulandırmayı başardı ve evladına olan sevgisini bir kez daha gözler önüne serdi. Biz de bütün kız çocuklarının bu özel gününü kutluyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz