Eşi Buse Varol ve Ailesiyle Vakit Geçiren Alişan’ın Son Instagram Paylaşımı Herkesi Duygulandırdı: “Her Şeylerim!”

Aleyna

Haberler

11 Ekim 2021

Eşi Buse Varol ve Ailesiyle Vakit Geçiren Alişan’ın Son Instagram Paylaşımı Herkesi Duygulandırdı: “Her Şeylerim!”

Ünlü şarkıcı Alişan’dan yine duygu dolu bir paylaşım geldi! 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Gününde hem merhum kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızları Eyşan ve Ceylan’ı hem de kendi kızı Eliz’i “Her şeylerim” notuyla paylaşarak herkesin yüreğini yaktı. Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol, Instagram’ın en sevilen çiftleri arasında yer alıyor. Pek çok kişinin severek takip ettiği çiftimiz bugünlerde yeni hayatlarına adapte olmaya ve uyum sağlamaya çalışıyor. Bundan birkaç ay öncesine kadar hayatlarına güllük gülistanlık devam eden Tektaş ailesi önceki aylarda büyük bir yıkım yaşadı.

Her şey Tersine Döndü!

Uzun yıllardır Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş birlikte hayatlarını idame ettiriyorlardı. Birlikte kazanan ve ömürleri boyunca sırt sırta vererek tüm zorlukların üstesinden gelen iki kardeşi, Koronavirüs ayırdı! Tektaş ailesi yeni projeler, tatiller planları yaparken her şey bir anda tersine döndü.

blank

Tam Buse Varol ve Alişan yeni dizileri için sete gireceklerdi ki; Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş Koronavirüse yakalandı, durumu kötüleşince apar topar hastanede yoğun bakıma alınan Selçuk Tektaş bir ayın ardından Koronavirüse yenik düştü ve hayatını kaybetti. Bu durum elbette Tektaş ailesini derinden yaraladı. Selçuk Tektaş’ın vefatının ardından yıkılan aile bir süre sosyal medyadan da uzak durdu ancak artık bakması gereken iki aile olduğu için Alişan kısa sürede yeniden sahnelere dönmek zorunda kaldı.

Alişan’dan Duygulandıran Paylaşım!

blank

Kardeşini kaybettikten sonra yeğenleri Eyşan ve Ceylan’a yakından ilgilenmeye başlayan Alişan, bugün hem yeğenlerinin hem de kızı Eliz’in 11 Ekim Dünya Kız Çocukları gününü kutladı. Toplu bir fotoğraf paylaşan Alişan “her şeylerim” notunu düşmeyi de unutmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz