Burak Özçivit’in Reklam Anlaşması İçin Aldığı Parayı Duyunca Kısa Süreliğine Hayatı Sorgulayacaksınız

Tvyayinakisi.com

ATV

27 Kasım 2020

Burak Özçivit’in Reklam Anlaşması İçin Aldığı Parayı Duyunca Kısa Süreliğine Hayatı Sorgulayacaksınız

Burak Özçivit yeni dönemin en başarılı ‘jön’lerinden biri olarak görülüyor. Yer aldığı her proje milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Üstelik sadece ülkemizde değil. Birçok ülkede gösterimde olan dizileri sayesinde uluslararası bir üne sahip yakışıklı oyuncu.

Sadece iş hayatında değil aşk ve özel hayatında da çok başarılı Burak Özçivit. Fahriye Evcen ile parmak ısırtan bir evlilikleri var. Bir de en az babası kadar yakışıklı oğulları Karan!

2 kere 2 = 4. Aile yaşantısında mutlu olan kişiler iş hayatında da çok başarılı oluyor. Bunun için binlerce örnek gösterebiliriz. Sansasyondan uzak oldukça doğal bir ilişkileri var Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in.

Oğulları Karan bir çocuk ne kadar yakışıklı olabilirse o kadar yakışıklı! Gerçi bu anne ve babadan doğan çocuktan başka bir şey beklemiyorduk heralde? Ama yine de bir çocuk nasıl bu kadar ‘yakışıklı’ olabilir diye sormadan edemiyoruz.?

Burak Özçivit Bir Takım Elbise Markasının Yüzü Oldu

Gelelim haberimize. Burak Özçivit geçtiğimiz günlerde bir takım elbise markasının yüzü oldu. Tabii ki ortaya inanılmaz başarılı bir proje çıktı. Her karede ayrı eriyoruz!

Aslında Burak Özçivit ile çalışıyor olmak biraz riskli. Çünkü markanızın önüne geçebilecek bir isim. Gerçeği itiraf etmem gerekirse ürünler hiç ama hiç dikkatimi çekmedi içeriği hazırlarken!

Bu başarılı proje için dudak uçuklatan bir anlaşmaya imza atmış Burak Özçivit. Magazin kulislerinde konuşulanlara göre başarılı oyuncu bu proje için tam 5 milyon TL’lik bir gelir elde etmiş. Gözümüz yok Allah daha çok versin derken bunlar nasıl paralar diye sormadan edemiyoruz tabii ki!

Ama bu sektördeki bir marka için sanıyoruz Burak Özçivit gibi başarılı bir yüz olabilecek çok az insan var. Bu sebeple bunun bedeli buysa ve marka bunu ödemeyi kabul ettiyse eleştiri getirmek mümkün değil.

Buraya kadar okuduysanız çok teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda düşüncelerinizi çok merak ediyoruz. Sizce bu anlaşma için ödenen para hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Benzer Haberler

sibel 28 Kasım 2020

ne olucak ki sanki biz izlersek zengin olurlar ben izlemiyorum zaten de yani çok abartılı bence o kadar paraya yazik günah ya ne yapıyor sanki sırtında taş taşımıyor değil mi yazik

Derya 28 Kasım 2020

Bence çok fazla ama tabi adamların işi

Məhəmməd 28 Kasım 2020

Çok para

Husniye Kartal 28 Kasım 2020

Zenginin parasi fakirin cenesini yorar🤑

Yorum Yaz