Esat Yontunç’un Eşinden Survivor 2021 Paylaşımı: “Geri Sayım Başladı…”

Aleyna

Haberler

27 Kasım 2020

Esat Yontunç’un Eşinden Survivor 2021 Paylaşımı: “Geri Sayım Başladı…”

Geçtiğimiz sezonda rekor üzerine rekor kıran Survivor 2020, bu senede sevenleri tarafından büyük bir merak ve istekle bekleniyor. Bugünlerde Survivor 2021 kadrosunu büyük bir titizlikle seçmek için emek veren Acun Medya ekibi, sürprizler yaparak bazı eski yarışmacıları ve başka programlardan isimleri de Survivor 2021 kadrosuna eklemeyi planlıyor.

Survivorı bekleyen, sadece izleyiciler değil! Çalışanlar, set ekibi ve yapımcıları tarafından da çekimlere başlanacak o tarih bekleniyor! Özellikle Esat Yontunç’u Eşi Hande Gülşen tarafından yapılan paylaşım sonrası; bütün herkesin Dominik’i fazlasıyla özlediğini anladık.

Tabii kolay değil, geçtiğimiz sezon pandemi yüzünden Dominik, Acun Ilıcalı, Esat Yontunç ve eşi Hande Gülşen başta olmak üzere bütün Survivor ekibinin evi haline gelmişti!

Aslında Ünlü Bir Girişimci Ve Modacı!

Esat Yontunç ile ilişkisiyle tanıdığımız Hande Gülşen, aslında oldukça başarılı bir modacı ve aynı zamanda girişimci.

İkiz kız kardeşi Duygu Gülşen ile birlikte ünlü simalara kıyafetler hazırlayan bir moda markası sahibi olan Hande Gülşen; Kuveyt, Dubai ve İstanbul aradında mekik dokuyor!

Sadece bu da değil, Hande Gülşen 2wins isimli bir tasarım markasının ortak ve hissedarlarından biri olduğunu biliyoruz. Anlaşılan Hande Gülşen gerçekten iyi bir girişimci!

Evli, Mutlu, Çocuklu!

Esat Yontunç, Hande Gülşen Düğün

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı ve iş ortaklarından olan Esat Yontunç ile uzun süredir ilişkisi vardı Hande Gülşen’in. 2017 yılında ilişkilerini evlilik ile taçlandıran çiftin düğünü de bir hayli konuşulmuştu. Özellikle de Acun Ilıcalı’nın takım elbise giymesi büyük olay olmuştu.

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile düğününde bile gömlek ceket giymişti bildiğiniz gibi! Esat Yontunç’a ne kadar değer verdiğini siz düşünün artık!

Bu güzel çiftin, 2019 yılında ise Esathan ismini verdikleri bir oğulları oldu.

Dominik Özlemi!

Geçtiğimiz sezon Survivor’da eşi Esat Yontunç’u yalnız bırakmayan Hande Hanım, bu yılda Dominik’te olacağının mesajını Instagram’da şu gönderiyi paylaşarak verdi:

Geçtiğimiz Sezon Neler Olmuştu?

2020 Survivor sezonu, son yılların en sansasyonu bol sezonu oldu kesinlikle! Pandemi yüzünden, bütün dizi setleri iptal edilince bütün ülkece hergün Survivor seyrettik. Twitter’da Barış, Nisa ya da Cemal Can’ın taglerinin TT olmadığı gün yoktu neredeyse.

Bu hareketli sezon, Cemal Can Canseven’in şampiyon olmasıyla son buldu ama iddiaların ardı arkası kesilmedi! Önce Yasin, adada yakın arkadaşı olduğu Nisa ile sosyal medya üzerinden kavga etti. Ardından Barış ile Nisa’nın birlikte olduğu dedikodusu yayıldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz