Eda Ece Yasak Elma’nın Halit Can’ı İle Kalplerimizi Yumuşattı: “Sette Bir Minik Kuzu”

Aleyna

FOX

28 Kasım 2020

Eda Ece Yasak Elma’nın Halit Can’ı İle Kalplerimizi Yumuşattı: “Sette Bir Minik Kuzu”

Yasak Elma dizisinin “Yıldız”ını biliyorsunuz. Dizide Yıldız karakterine can veren de Eda Ece. Geçtiğimiz dönemde Eda Ece Yıldız karakteriyle hem kendisinden hem de karakterinden söz ettirmeyi başarmıştı. Şimdi ise oynadığı karakterden ziyade biraz da Eda Ece’nin kendisine ve sosyal medyadaki paylaşımlarına bakalım. Burada dikkatimizi çeken ilk şey güzel oyuncunun yeğenleriyle olan paylaşımları oluyor. Eda Ece çocukları çok seviyor!

İki Ablası var!

Eda Ece, geçen yıl Instagram hesabında bir paylaşım yapmıştı. Paylaşımda, bizim güzel kızımız ablalarının kucağında daha yeni doğmuş bir bebekti. Kendisinin 29. yaş gününü kutlamıştı. “Korkmuyorum!” diye de eklemişti. Arkanda destek olarak iki ablanın varlığı seni korkutmaz tabii, Ece!

Yeğenleri Var!

Güzel oyuncu, ablalarından sonra Instagram’da yeğenlerini de paylaşmaya başlamıştı. Onlardan biri de Yaman oldu. Eda Ece, onu çok özlediğini ifade eden “En özlediğim sensin, Yamanikom!” diye eklemeyi de unutmadı.

“En Çok Temasta Olduğum Partnerim”

Pandemi döneminin başında ise dizideki minik rol arkadaşı ile bir fotoğrafını paylaşmıştı güzel oyuncu. Bu fotoğrafı hatırlarsınız! Altına da duygu yüklü cümleler eklemişti. Virüsten dolayı minik Halit Can’ı tehlikeye atmak istemediğini söylüyordu.

Aslında buradaki dileği bir süre setlerin ertelenmesiydi. “İşimi ne kadar sevdiğimi herkes iyi bilir!” diyerek de niyetinin işini ihmal etmek olmadığını açıkça dile getirmişti.

Minik Halit Can’la

Eylül ayının başlarında minik rol arkadaşı ile yine bir fotoğraf paylaştı Eda. Bu tatlı bebek dizide Yıldız’ın oğlunu canlandırıyordu. Eda Ece de “Yıldız’ın oğlu benim oğlumdur.” notuyla paylaştığı fotoğrafta karakteri ne kadar içselleştirdiğini gösterdi.

“Ablalarıma teşekkür Ediyorum!”

Onu yine bir bebekle görüyoruz. Eda Ece’nin ablası geçtiğimiz aylarda doğum yaptı. Güzel oyuncu da minik yeğenini görmeye gitti. Sonrasında böyle duygu dolu kareler çıktı ortaya. Paylaşımlarının altında ablalarına yeğenleri için teşekkür etti. Eda, 3 erkek yeğene sahipmiş. Artık kız yeğen istiyormuş. Kucağına da çok yakışmış Ece!

Sette Bir Minik Kuzu

Eda Ece, dün yine bir fotoğrafla rol arkadaşı Halit Can’ı paylaşıyor. Bebek sevgisini paylaşımlarından sonuna kadar anladığımız güzel oyuncu, bu paylaşımlarıyla kalplerimizi yumuşatıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz