Afet Hocamız Perran Kutman Evliliğinin 40. Yılını “Allah Herkese Böyle Aşk Nasip Etsin” Notuyla Kutladı

Aleyna

Haberler

28 Kasım 2020

Afet Hocamız Perran Kutman Evliliğinin 40. Yılını “Allah Herkese Böyle Aşk Nasip Etsin” Notuyla Kutladı

Perran Kutman’ı bilir misiniz? Kim bilmez! Her dönem bir başka söz ettirdi kendinden. 80’li yıllarda yayınlanan Gırgıriye isimli film serisinde “Sabayat” olarak gördük onu. 90’lara geldiğimizde ise “Perihan Abla” oldu. Yeri geldi komedi projelerine adını altın harflerle yazdırdı yeri geldi duygu yüklü rolere verdi kendini.

Perran Kutman, 2000’li yılların başında yayınlanan ve izleyiciyi ekranlara kilitleyen bir dizide daha oynadı: “Hayat Bilgisi”. Hayat Bilgisi dizisinin Afet Hoca’sı olarak tanıttı kendini. Dillere pelesenk olmuş bir sözü de var hatta: “Hoca camide!”.

Başarılı oyuncuyu pek çok farklı şekilde gördük. Bu başarısı onu yaşamı boyunca ödüllendirmişti. Pek çok yerden ödüller aldı. Ancak en önemlisi de “Yaşam Boyu Onur Ödülü” oldu. 2011 yılında Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Perran Kutman’ı bu ödüle layık görülmüştü. Bu ödülle yaşadığı mutluluğu yüzünden okuyabiliyoruz.

40 Yıllık Evlilik

Geçtiğimiz günlerde ise Perran Kutman, eşi Koral Sarıtaş ile 40. evlilik yıl dönümlerini kutladı. Sonrasında ise yüzleri gülümseten, kalpleri yumuşatan kareler çıktı ortaya. Kutman, fotoğrafları Instagram hesabında paylaşırken altına da kalp emojisini ekleyiverdi.

Arka planda yazan 40 yazısı ve ellerinde şampanyalarla kutladılar bu mutlu birlikteliği. Perran Kutman ve Koral Sarıtaş’ın birbirlerine aşk dolu bakışları ve kahkahaları da eksik olmadı. Amaan eksik olmasın diyor ve biz de onların bu mutlu evliliklerini güzel dileklerle kutluyoruz.

“Kasımları Çok Severim”

Ünlü sanatçı Perran Kutman Kasım ayını çok sevdiğini dile getiriyor. Neden mi? Çünkü Kasım ayı onun hem doğum günü hem de biricik eşiyle evlilik yıl dönümüne denk geliyor. Kutman, Kasım ayı geldiğinde 3-4 gün içerisinde iki kez hediye alırım diye açıklıyor bu mutluluğunu.

Ona evliliğin sırrı sorulduğunda ise muazzam cevaplar veriyor. Eşi Koral Sarıtaş ile birbirlerine hep güvendiklerini söylüyor. Saygıları, sevgileri hep daim olmuş anladığımız kadarıyla. Sözlerinde hayat arkadaşlığının önemine vurgu yaparken “Onun için dünyayı yakarım!” diye ekliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz