İşte Benim Stilim Programından Tanıdığımız Ayşenur Balcı’nın Değişimine Anlam Veremeyeceksiniz

Aleyna

Haberler

28 Kasım 2020

İşte Benim Stilim Programından Tanıdığımız Ayşenur Balcı’nın Değişimine Anlam Veremeyeceksiniz

TV8’de birkaç yıl önce yayınlanan moda yarışma programı İşte Benim Stilim’i hepimiz biliyoruz. O dönemde en çok izlenen programlardan biriydi. Hatta bu yarışmadan sonra adını unutamadığımız birkaç isim var. Bunlardan biri de Ayşenur Balcı. Ayşenur Balcı o zamanlar nasıl bir imajla ekranlardaydı? Hatırlar mısınız bilmem ama hatırlamayanlar için hemen bir geçmişe gidelim..

Ayşenur Balcı, farklı stiliyle yarışmaya damga vurmuştu. Platin sarısı saçlarını bazen mavi gördük yarışmada. Bazen de pembe veya gri.

Bir de mavi lensleri vardı. O dönemlerde göz rengi gerçek mi değil mi diye tartışılmıştı hatta. Ancak sonra lens olduğu anlaşılmıştı.

Yaptığı makyajlardan da söz etmek istiyorum. Zira bu kısım en önemlisi! Ayşenur Balcı, bazen kırmızı rujla pembe göz makyajını kullanıyordu. Bazen de siyah ruj ve pembe saçlarıyla “kedi kız” oluyordu.

Şöyle diyebiliriz ki; yarışmada tam anlamıyla orjinal bir imaja sahipti. Zaten bu nedenle de adını hiçbir zaman unutturmadı. Tabii, bunda dahil olduğu tartışmalar da oldukça etkili.

Şimdilerde ise onu bambaşka bir halde görüyoruz. Biz onu böyle görünce inanamadık. Siz de görünce bu kim diye şaşırmayn. Ayşenur o Ayşenur! Instagram profiline şöyle bir göz attığımızda eski renkli kişiliğini hala koruduğunu görebiliyoruz.

Yaptırdığı estetiklerin de haddi hesabı yok tabii. Gel gelelim kaşlar kalınlaşmış, botokslar yaptırılmış. Dudaklarda da dolgu var sanırım. Eski halini değiştirmeye yemin etmiş belli ki.

İşte Benim Stilim’den sonra bir de sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla görmüştük onu. O dönemdeki sevgilisiyle birlikte yaptığı paylaşımlar olay olmuştu. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra ise “Artık başka biriyim!” diyerek değişimini ilan etmişti. Burada imajına mı vurgu yapıyor yoksa kişiliğine mi bilemiyoruz tabii. Yorum sizin..

Ayşenur balcı, şimdilerde ise Özgür İnal’la birlikte. Onunla da olay yaratan fotoğraflarını Instagram hesabından takipçileriyle paylaşıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz