Ünlüler Dünyası Pişti Krizine Doymuyor! Bir Darbe de Demet Özdemir’den Seda Bakan’a…

Aleyna

Haberler

18 Haziran 2021

Ünlüler Dünyası Pişti Krizine Doymuyor! Bir Darbe de Demet Özdemir’den Seda Bakan’a…

Ünlüler dünyasının kanlı pişti savaşlarına bir yenisi daha eklendi. Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşktan dolayı gündemden düşmeyen Demet Özdemir’den Seda Bakan’a büyük bir darbe geldi.

demet özdemir-seda bakan

Demet Özdemir başarılı performansıyla bu sezona damga vuran isimlerden biri oldu. Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle büyük bir çıkış yaptıktan sonra sektörün en gözde oyuncularından biri haline gelen ünlü ismi Çilek Kokusu, No: 309, Erkenci Kuş gibi projelerde izlemiştik. İki sezondur Tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir ile izleyicisiyle buluşan güze oyuncu, sezon biter bitmez soluğu tatilde aldı.

demet özdemir-seda bakan

Şarkıcı ve oyuncu sevgilisi Oğuzhan Koç ile Fethiye ve Kaş’ta tatil yapan Demet Özdemir, tatil pozları ile de sosyal medyayı salladı. Ancak Özdemir’in bu tatil pozları arasında bir paylaşım krizi başlatan fotoğraf oldu. Güzelliği ile gündemden düşmeyen ünlü oyuncudan kendisi gibi oyuncu olan Seda Bakan’a büyük bir pişti darbesi geldi.

Berfu Yenenler Paçayı Zor Kurtardı

Tatil fotoğrafları ile gündemden düşmeyen Demet Özdemir, NEW ARRIVALS isimli markanın ünlü bir elbisesi ile poz verdi. Elbise ile çok güzel gözüken Demet Özdemir’e beğeniler ve övgü dolu mesajlar yağarken ünlü oyuncunun pişti savaşını başlattığı da gözlerden kaçmadı.

Demet Özdemir, Kardeş Payı, Öldür Beni Sevgilim, Mucize Doktor gibi projelerden tanıdığımız Seda Bakan’ın daha önce giydiği bir elbise ile poz vermesi magazinin gündemine bomba gibi düştü. “Kim daha iyi taşımış?” yorumlarının yanında ünlü fenomen Berfu Yenenler’in esprili yorumu da dikkatlerden kaçmadı. Berfu Yenenler, Demet Özdemir’in o paylaşımının altına “Ay bugun bunu giyicektim ya iyi ki giymemisiiiiim of sjjdndj” diye yazdı. Daha önce pişti savaşlarından ağzı yanan Berfu Yenenler bu sefer tedbirli davrandı.

Fahriye Evcen ve Gamze Erçel’in Büyük Krizi

Hatırlarsanız, Fahriye Evcen’in Gamze Erçel ile aynı elbisenin farklı rengiyle poz vermesi büyük olay olmuş ve sosyal medyada çok konuşulmuştu. Pişti savaşlarında bakalım başka hangi ünlü starımızın korkulu rüyası gerçek olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz