Seda Sayan’dan Cevap Var! Büyük Olay Olan Onur Büyüktopçu’nun Ayağını Kaydırması Konusuna Değiniyor

Aleyna

Haberler

3 Ocak 2021

Seda Sayan’dan Cevap Var! Büyük Olay Olan Onur Büyüktopçu’nun Ayağını Kaydırması Konusuna Değiniyor

Seda Sayan Türkiye’nin bacısı! Geçtiğimiz haftalarda Onur Büyüktopçu’nun sunduğu “Gelinim Mutfakta” programını Onur Bey’den sonra sunmaya başlaması olay olmuştu. Herkes, “Onur Büyüktopçu’nun elinden aldı!” gibi iddialarda bulunmuştu. Seda Bacı’dan ise cevap geldi!

Seda Sayan, İbo Show’daydı

Yılbaşı gecesi özel programıyla ekranlara gelen İbo Show’un bir konuğu da Seda Sayan’dı. Programdaki halleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Yeterince Evlendim

Seda Sayan birkaç gün önce Milliyet’le bir röportaj yaptı. Söylediği her söz de birbirinden samimi ve çarpıcıydı. Evlilik konusuna değinilmeden olmaz! Muhabirler “Evlenmeyi düşünüyor musunuz?” sorusunu sorunca Seda Sayan da cevabı yapıştırdı.

Hiç düşündüğüm bir şey değil. Yeterince evlendim. Altı evlilik yaptım, ayrıldım. Olmadı. Belki benim yoğunluğumdan yürümedi, bitti. Belki de işimi ön planda tuttuğum için bunları yaşıyorum bilmiyorum ama evlilik düşünmüyorum.” sözlerini söyleyen Seda Bacı evlilikten yana şansının yürümediğini söylüyor.

Gelinim Mutfakta Artık Seda Sayan’la

3 yıldır Kanal D ekranlarına gelen ve sevilerek takip edilen “Gelinim Mutfakta” programı 4 ocak Pazartesi günü Seda Sayan’ın sunumuyla izleyicisine kavuşacak. Seda sayan iddialı bir giriş yapacağını söyleyerek beklentileri Nirvanaya çıkardı bile!

Geçtiğimiz yıllarda programı Onur Büyüktopçu sunuyordu. Onun anlaşmayı feshedip Seda Sayan’la anlaşılması büyük dikkat çekti. Çünkü önceki yıllarda “Yemekteyiz” programında da benzer bir durum olmuştu. Önce Onur Büyüktopçu sunmuş ardından Seda Sayan’la program devam etmişti.

Bu olay tekrar edince izleyiciler de “Seda Sayan, ikinci kez Onur Büyüktopçu’nun ayağını kaydırdı.” iddialarını yapıştırıverdi. Durum hiç de sanıldığı gibi değil! Onur Bey, “Ayağımın kaydırıldığı yönünde haberlerin aslı yok. Seda Abla’yı çok seviyorum.” sözlerini söyledi.

Seda Sayan’dan da cevap gecikmedi. “Onur programdan kendisi ayrıldı. Ama sosyal medyada sanki ben göndermişim gibi yansıtıldı. Çok ayıp bir şey… Onur’a da çok büyük haksızlık ve saygısızlık bence. Televizyon dünyası bu; biri gider, biri gelir, işler böyledir.” sözleriyle durumun hiç de öyle olmadığını açıkladı.

Seda Bacı sözlerine, “Herkes ne olduğunu da bilir zaten, hepimizin birbirinden haberi var. Dolayısıyla kimse kimsenin ayağını kaydırmaz, kuyusunu kazmaz. Ben de her sabah televizyon karşısına geçip ‘Bugün kimi kovdursam da yerine geçsem.’ diye düşünmüyorum.” diyerek devam etti. Dobra şarkıcı işin iç yüzünü açıkladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz