Gonca Vuslateri ve Hakan Altun’a Nazar mı Değdi? Çiftin Ayrıldığı İddia Ediliyor: Göndermeli Paylaşımlar!

Aleyna

Haberler

3 Ocak 2021

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun’a Nazar mı Değdi? Çiftin Ayrıldığı İddia Ediliyor: Göndermeli Paylaşımlar!

2020’nin son çifti olan Gonca Vuslateri ve Hakan Altun, 2021’in ilk ayrılan çifti mi oldu acaba? Gonca Vuslateri’den göndermeli Instagram paylaşımları geldi. Herkesin kafası karıştı!

2020’nin Son Çifti!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda en çok konuşulan konulardan biri Gonca Vuslateri ve Hakan Altun’un aşk iddiaları olmuştu. Önceleri sadece yakıştırma ve iddia olarak lanse edilen ikili, daha sonraları hem televizyon kanallarında hem de sosyal medyada aşklarını ilan ederek gönüllerince doyasıya ilişkilerini yaşamaya başlamıştı.

Evlenecekleri İddia Edildi!

Hatta evlenecekleri bile konuşuldu, Instagram’da birkaç magazin sayfası, Gonca Vuslateri ve Hakan Altun’un; nerede, nasıl, ne zaman, ne şekilde evleneceklerine kadar detaylı bir bilgiyle nikah masasına oturacaklarını iddia etti!

Herkes bu bilgilere inanmış gibiydi ama Gonca Vuslateri’den bu iddialara bir yalanlama geldi: “Kimsenin evlendiği yok, sakin olun. Virüs var, maskelerinizi takmayı unutmayın” diyerek evlilik iddialarını reddeden Gonca Vuslateri’den bugün bambaşka paylaşımlar geldi!

Araları Limoni!

Bugün ise birçok magazin sayfasının haberine göre Gonca Vuslateri ve Hakan Altun ayrıldı! Gonca Vuslateri’nin paylaşımları da bu iddiaları destekler nitelikte.

Instagram hesabında siyah beyaz bir fotoğrafını paylaşan Gonca Vuslateri açıklama olarak Ahmet Hamdi Tanpınar’ın bir şiirini ekleyerek herkesin kafasını karıştırdı! Ayrılık ve aşk acısını anlatan şiirin dizeleri Hakan Altun’a mesaj mı acaba? Tek manalı paylaşım bu değildi. Gonca Vuslateri, “Duygusal şiddet ve toksit ilişkiyi” tanımlayan bir yazıyı da Instagram storylerde paylaştı!

Gonca Vuslateri story

Çiftimizden şimdilik, ayrılık iddialarına yalanlama ya da doğrulama gelmedi. Beraber oldukları fotoğrafları da Instagram hesaplarından kaldırmış değiller, aynı şekilde hala birbirlerini takip ediyorlar. Hatta Hakan Altun’un Instagram’da takip ettiği tek kişi Gonca Vuslateri! Umarız bu haberler yalandır ya da ikili arasında yaşananlar ufak bir küslükten ibarettir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz