Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’dan Şok İfşa! Set Arkadaşının Görüntülerini Sosyal Medyada Yayınladı

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’dan Şok İfşa! Set Arkadaşının Görüntülerini Sosyal Medyada Yayınladı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü oyuncu Enis Arıkan bu sefer set arkadaşını ifşa etti! Arıkan’ın o paylaşımı Instagram’ı salladı.

Nereden Nereye…

İlk olarak 1998 yılında yayınlanan Aynalı Tahir dizisinde Erman rolü ile izlediğimiz Enis Arıkan, o günden bu güne çok yol katetti. Kadın İsterse, Genco, Kocan Kadar Konuş ve Jet Sosyete gibi ses getiren yapımların yanısıra bir çok dizi, film ve reklamda rol alan ünlü oyuncu, bu günlerde Camdaki Kız dizisinde Muzo karakterine hayat veriyor.

blank

Ekrana geldiği her projede bir öncekinden de iyi bir oyunculuk sergileyen Enis Arıkan, kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor. Arıkan’ın Camdaki Kız dizisinde sergilediği performans izleyiciler tarafından oldukça beğeniliyor.

Sosyal Medya’dan Kopamıyor!

blank

Yetenekli oyuncu Enis Arıkan, sosyal medya ile adeta iç içe yaşıyor. Her anını takipçileriyle paylaşmayı seven oyuncunun video ve fotoğrafları, sosyal medya kullanıcıları tarafından yakından takip ediliyor. Enis Arıkan oyunculuğuyla olduğu kadar yakışıklılığı ile de sosyal medya kullanıcılarının gözdesi olmayı başarıyor.

blank

Ancak ünlü oyuncu sosyal medya hesabında yalnızca kendine ait fotoğraf ve videolar paylaşmakla kalmıyor, zaman zaman set arkadaşlarının görüntülerini de sosyal medyaya sızdırıyor.

Bu Sefer Kurban Hamza Yazıcı!

blank

Ünlü oyuncu bugünkü Instagram paylaşımında, rol arkadaşı Hamza Yazıcı’yı hedef aldı! Yoğun çalışma temposu sebebiyle yorgun düşen Camdaki Kız’ın Tako’su Hamza Yazıcı, sette dinlendiği sırada arkadaşı Enis Arıkan tarafından İfşa edilmekten kurtulamadı.

Hamza Yazıcı’nın videosunu çeken Enis Arıkan o anları ‘Uyudu prens’ notuyla sosyal medya hesabında paylaştı. Seslerden çekimlerin devam ettiği anlaşılan videoda, Hamza Yılmaz’ın olup bitenden habersiz, uyuduğu göze çarptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz