Alişan’ın Eşi Buse Varol Tektaş’tan Çiğköfte Yerken “Bir Başkadır – Meryem” Takliti Geldi!

Aleyna

Haberler

7 Ocak 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Tektaş’tan Çiğköfte Yerken “Bir Başkadır – Meryem” Takliti Geldi!

Sevilen türkücü ve sunucu Alişan’ın eşi olarak 2017 yılında hayatımıza giren Buse Varol Tektaş, aynı zamanda oyuncu! Zaten eşi Alişan’la da beraber rol aldıkları bir dizi setinde tanışmışlar ve aşkları başlamış.

Bu aşk da kısa sürede nikah masasında sona erdi, bu aşkın meyvesi olarak ufak oğulları Burak dünyaya geldi. Hatta Buse Varol Tektaş, şu anda ikinci çocuklarına hamile, bir kız çocuk bekleyen Alişan ve Buse Varol Tektaş çiftinin bebeklerinin ismi bile hazır: “Eliz”. Bugün Buse Varol Tektaş’ı gündem yapan şey ise, geçtiğimiz aylarda Netflix’te yayınlanan “Bir Başkadır” dizisindeki “Meryem” karakterini taklit etmesi!

Sosyal Medyada Çok Seviliyorlar!

Kısa sürede sosyal medyada çok sevilen Tektaş ailesi, hergün birbirinden farklı video ve fotoğraflar paylaşıyor. Özellikle de Buse Varol Tektaş, hem kendi hayatından hem oğluyla hem de eşi Alişan’la ilgili videoları sık sık paylaşıyor. Şu sıralar ikinci çocuğu Eliz’i kucağına almak için gün sayan Buse Varol Tektaş, geçtiğimiz günlerde eşi Alişan’ın komşularının evinde çiğköfte yaparken çektiği bir videosu ile gündeme gelmişti:

Instagram’da 1.2 milyon takipçisi olan Buse Varol Tektaş, geçen gece bir taklit ile gündeme geldi! O taklit ise Netflix’in yerli dizilerinden olan “Bir Başkadır” dizisinde Öykü Karayel’in canlandırdığı “Meryem” karakteri.

Buse Varol Tektaş’tan Yine Meryem Takliti Geldi!

Netflix’in yayınladığı en iyi Türk dizilerinden biri şüphesiz “Bir Başkadır”! Belki de en iyisi diyebiliriz. Dizinin IMDb puanı da bunu destekler nitelikte; 8.7 puanla şu ana kadar Netflix’te yayınlanan Türk dizileri arasında en yüksek puana sahip dizi “Bir Başkadır”

Dizinin ilk çıktığı zamanlar, yetenekli oyuncu Buse Varol Tektaş tarafından “Meryem” karakterinin takliti yapılmış ve takipçileri tarafından çok sevilmişti. Buse Varol Tektaş, geçtiğimiz gece çiğköfte yerken yine “Meryem” modunu açtı ve takipçilerini eğlendirdi:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz