Yılın En Karlı Ünlüsü Hadise Oldu! Hem O Ses Türkiye Hem Tiktok! Bu Gece Hangi Hadise’yi İzleyeceğiz?

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Yılın En Karlı Ünlüsü Hadise Oldu! Hem O Ses Türkiye Hem Tiktok! Bu Gece Hangi Hadise’yi İzleyeceğiz?

Ünlü şarkıcı Hadise sevgilisi Kaan Yıldırım ile yaşadığı ayrılmalı barışmalı aşk sayesinde yılın başından beri adından çok söz ettirdi. 2020’nin son günlerinde de iş hayatıyla konuşulmaya devam ediyor. Şarkıcı, bu akşam yılbaşı nedeniyle hem O Ses Türkiye’de hem de Tiktok konserinde hayranlarıyla buluşacak. Peki, biz bu akşam hangi Hadise’yi izleyeceğiz?

O Ses Türkiye Yılbaşı Çekimleri Çoktan Yapıldı!

Masterchef’in reyting başarısı nedeniyle Acun Ilıcalı, bu yıl O Ses Türkiye’yi yayınlamama kararı almıştı. O Ses Türkiye’nin hayranları da buna bir hayli üzülmüştü. Ama müjde! O Ses Türkiye yılbaşı özel programıyla ritüeli bozmuyor! Bu akşam aynı saatinde TV8’de yayınlanacak.

Birbirinden renkli jürileri ve ünlü yarışmacılarıyla eğlenceli bir yılbaşı programı olan O Ses Türkiye’de Hadise yine jüri koltuğunda oturacak. Öyle ki haberleri Hadise’nin storylerinden alıyoruz.

Ünlü şarkıcının yarışmada giydiği elbise de gündeme damgasını vurdu. Her yıl geceye özenle hazırlanan Hadise’yi bu yıl sade siyah bir elbiseyle görüyoruz.

Hadise’nin Tiktok Konseri

Hadise günlerdir Tiktok’la yaptığı anlaşmadan bahsedip duruyor! Nedir bu anlaşma diye sorarsanız, yılbaşı konseri cevabını verebiliriz. Hadise, O Ses Türkiye’nin yanı sıra bir de Tiktok’ta 3 saat sürecek bir konserle canlı yayında hayranlarıyla buluşacak. Hem de ne konser!

Ünlü şarkıcının 3 saatlik bu konser için Tiktok’la 1 milyon 500 bin TL’ye anlaştığı konuşuluyor. Dudak uçuklatan bu rakam, “Hadise’ye servet kazandırdı.” konuşmalarını da beraberinde getiriyor.

2021’e Servet Sahibi Olarak Giren Hadise Her Yerde!

1 milyon 500 bin TL’ye Tiktok’la anlaşan Hadise, yakın zamanda bir kozmetik markasıyla imzaladığı anlaşma sonrası 4 milyon TL almıştı. Hadise’nin 2020 yılını servet sahibi olarak kapattığını konuşanlar hesaplamalara başladı. Öyle ki ünlü popçunun 2021 yılına yaklaşık 5 buçuk milyon TL ile girdiği söyleniyor.

TV8 ekranlarında O Ses Türkiye’yle geceye başlayan Hadise, saatler 22:00’ı gösterdiğinde Tiktok Tukey Live hesabında 3 saatlik bir konserle geceyi sonlandıracak. Hayranların aklında ise tek bir soru var: Biz bu akşam hangi Hadise’yi izleyeceğiz?

O Ses Türkiye, çekimleri daha önce yapıldığı için saatler 00:00’a kadar sürecek. Ancak 22:00 geldiğinde Hadise’yi Tiktok’tan izlemek isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Kafası karışan hayranlar bakalım Hadise’yi nereden takip edecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz