Yeni Anne Olan Sinem Kobal Hamilelik Kilolarından Kurtuldu: Yılbaşı Ağacı Önünde Yeni Yıl Pozu Verdi!

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Yeni Anne Olan Sinem Kobal Hamilelik Kilolarından Kurtuldu: Yılbaşı Ağacı Önünde Yeni Yıl Pozu Verdi!

Günümüzün en sevilen çiftlerinden biri olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu birlikteliğine Maşallah diyelim nazar değmesin! İlişkilerini sessiz sakin herkesten gizli yaşayan çiftimiz aynı sakinlik ve gizlilikle dünyaevine girmişti.

Hatta 2 ay önce doğum yapan Sinem Kobal çoktan doğum kilolarını verip yılbaşı ağacının önünde poz verdi bile. Sinem Kobal’a kim 2 ay önce doğum yaptı der?

Lalin Bebek Geldi, Sinem Kobal Anne Oldu!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

2016 yılında bir süredir beraber olduğu, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi jönlerinden olan Kenan İmirzalioğlu’yla nikah masasına oturan Sinem Kobal’ın bu hareketi herkesi şaşırtmıştı! 4 yıldır hiçbir magazin olayına karışmadan, sansasyonlardan uzak bir evlilik süren güzel çiftimizin bir bebeği olacağını ise Sinem Kobal’ın hamileliği ilerlediğinde öğrenmiştik.

Sinem Kobal’dan Yılbaşı Pozu Geldi

Geçtiğimiz Ekim ayında dünyaya gelen “Lalin” bebeği görmek için magazinciler büyük bir çaba sarf etse de, henüz Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu’nun kızları Lalin’i görme fırsatımız olmadı. Ancak, hamilelik kilolarından hızlıca kurtulan ve eski formuna kavuşan Sinem Kobal, görenleri hayrete düşürüyor!

Yeni bir yıla merhaba diyeceğimiz bugün, evlerinde süsledikleri yılbaşı ağacının önünde pozlar veren Sinem Kobal’ın fitliği hepimizi şaşırttı. Koronavirüs pandemisi sebebiyle yılbaşı kutlamanın yasak olduğu ve 4 gün boyunca sokağa çıkma yasağı uygulanacağı bugünlerde; Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu’da kızları Lalin ile ilk yılbaşılarını ailecek evlerinde kutlayacaklar.

Sinem Kobal’ın eşi Kenan İmirzalioğlu bildiğiniz gibi bir süredir “Kim Milyoner Olmak İster?” programının sunuculuğunu üstleniyor. Yılbaşı gecesinde de bir ATV klasiği olarak; ünlü isimlerin katılacağı bir yarışma izleyeceğiz! Kenan İmirzalıoğlu bu gece birçok ünlü isme sorular soracak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz