Sadakatsiz Gerçek Oldu! Burak Sergen’in eşi Nihan Ünsal’ın Aşk Yaşadığı Özer Kaçmaz’ın Eşinden Şok İtiraflar: “Yüzsüz..”

Aleyna

Haberler

11 Ekim 2021

Sadakatsiz Gerçek Oldu! Burak Sergen’in eşi Nihan Ünsal’ın Aşk Yaşadığı Özer Kaçmaz’ın Eşinden Şok İtiraflar: “Yüzsüz..”

Geçtiğimiz aylarda Koronavirüse yakalanan ve ölümden dönen Burak Sergen’in birkaç ay önce nikah masasına oturduğu Nihan Ünsal’ın Özer Kaçmaz ile aşk yaşadığı ortaya çıkınca, Burak Sergen eşine boşanma davası açmıştı. Tüm bu yaşananların ardından Özer Kaçmaz’ın eşi Züleyha Şehitoğlu TV100’e yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Meğerse Burak Sergen’in rol aldığı Sadakatsiz dizisi gerçek olmuş!

Sadakatsiz Gerçek Oldu!

Önceki günlerde Nihan Ünsal ve Özer Kaçmaz el ele görüntülenmişti. Bu görüntülerin ardından Burak Sergen boşanma davası açmış olsa da; Nihan Ünsal bu görüntülerin eski olduğunu söyleyerek Özer Kaçmaz ile aşk yaşadığını inkar etti. Bu inkarın üzerine ise Özer Kaçmaz’ın eşi Züleyha Şehitoğlu, TV100’e bağlanarak açıklama yaptı! Ayrıca Burak Sergen de eşi Nihan Ünsal’a uzaklaştırma kararı alarak kendisine yaklaşmasını yasakladı!

blank

Şok İtiraflar!

“Eşim Özer Kaçmaz’la fuarlarda stant işi yapıyoruz. İki çocuğumuz var. 2018’de boşandık, sonra yeniden barıştık ve eşimin yeni tuttuğu evde yaşamaya başladık. Bu kadın annesiyle bizim karşı dairemizde oturuyordu. Yani komşumuzdu. Bizim Özer’le kıskançlık kavgalarımız meşhurdur. Bir kavgamız sonrası ben kızıp çocukları alıp annemin yanına gittim. O sırada bu kadın eşimi ‘Ben seni eskiden beri çok beğeniyordum’ deyip ayartmış. Eve girip çıkmaya başlamış. Burak Sergen’le de karı koca ilişkisi yaşamadığına, iki arkadaş gibi olduklarına eşimi ikna etmiş”

blank“O fotoğraflar yeni, eşim nereye giderse bu kadın da oraya gidiyormuş. Burak Sergen’in hemşiresi de işin içinde… Çok çirkin olaylar var. Eşimle görüşmemizi engellemeye çalıştı. Koronaya yakalandık, eşim bizim eve ilaç getirecekti. Getirmedi. Telefonla aradım, meşgul yaptı. Evin önüne gittim, bu kadın balkona çıktı ve elini beline koymuş bana ‘Sen ne yüzsüz kadınsın, buraya kadar geldiğine göre ilacını da kendin al’ dedi. Elime aldığım taşı balkona attım…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz