Söylemezsem Olmaz Yorumcusu Arto Seda Sayan-Demet Akalın Kavgasında Tarafını Seçti! Koşa Koşa Yanına Gitti

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Söylemezsem Olmaz Yorumcusu Arto Seda Sayan-Demet Akalın Kavgasında Tarafını Seçti! Koşa Koşa Yanına Gitti

Bir süredir magazin gündemi Seda Sayan ve Demet Akalın polemiğinde yepyeni bir sayfa açıldı. Söylemezsem Olmaz’ın sevilen sunucusu Arto tarafını açık açık belli etti. Bundan sonra ne olacak?

seda sayan-demet akalın-arto

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ve Alişan’ın sunuculuğunu üstlendiği Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının final kararı aldığını öğrenmiştik. Reytinglerde istenilen başarıyı yakalamayan ünlü ikilinin ekranlara veda edeceği haberi herkesi çok üzmüştü. Hatta Demet Akalın ve Alişan’ın eşi Buse Varol programın final bölümünde gözyaşlarına hakim olamamıştı.

seda sayan-demet akalın-arto

10 ay süren ekran macerasına çabuk bitiren Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı bitse de hakkındaki iddialar bitmedi. Ünlü ikilinin projesinin final yapmasının ardından yerlerine Seda Sayan’ın geleceği ortaya çıktı. Bu haberi duyan Demet Akalın ise sinirlerine hakim olamadı. Demet Akalın ve Seda Sayan sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine adeta savaş açtı.

Arto Tarafını Belli Etti

Programın ardından soluğu Amerika’da alan Demet Akalın bir mekanda Arto ile karşılaştı. O keyifli anları sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaşan Demet Akalın’ın attığı o video olay oldu. Demet Akalın’ı ayakta karşılayan Arto, “Miami’ye Seda Sayan gidince ben de kusura bakmayın tabii ki Demet Akalın’ın yanına geldim” dedi. Ünlü yorumcu bu söylemiyle magazin gündemini yerle bir eden Demet ve Seda polemiğinde de kimin tarafında olduğunu açık açık belirtti.

Gerginliği Onlar Başlattı

seda sayan-demet akalın-arto

Bu büyük gerginliği başlatan haber ilk olarak Beyaz Tv’nin fenomen programı Söylemezsem Olmaz’da duyurulmuştu. Hatta programın sevilen sunucusu Arto hatırlarsanız o haberin onlara ait olduğunu belirterek “Hakkımızı yedirmem” şeklinde açıklama yapmıştı. Her söylediği ile gündeme bomba gibi düşen Arto, geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz ekibine veda etti. Şimdilerde Amerika’da olan ünlü ismin yeni projesi merak ediliyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz