Şimdilerin Vergi Rekortmeni Selin Ciğerci’den Şok İtiraflar: Ticarete Atılırken Bakın Ne Kadar Kredi Çekmiş?

Aleyna

Haberler

29 Mayıs 2021

Şimdilerin Vergi Rekortmeni Selin Ciğerci’den Şok İtiraflar: Ticarete Atılırken Bakın Ne Kadar Kredi Çekmiş?

Bugünlerde “Selin Beauty” markasını dünyaya tanıtmak ve büyütmek için atılımlar yapmaktan geri durmayan güzel fenomenimiz Selin Ciğerci, 2020 yılının “En çok vergi veren kadınlar” listesine girmiş olsa da; bir dönemler oldukça zor zamanlar geçiriyordu! Mert Vidinli’nin Youtube kanalına konuk olan Selin Ciğerci; hem projelerinden bahsetti hem de geçmişte yaşadığı zorluklardan bahsetti.

İlk olarak Kerimcan Durmaz’ın arkadaşı olarak tanıdığımız Selin Ciğerci, yavaş yavaş Instagram’da sevilmeye ve popüler bir hale gelmeye başladı. Geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatı sonrasında “Selin” ismini alan ve ailesiyle problemler yaşayan fenomenimiz; sosyal medyada da sık sık linç yese de bütün baskıların üstesinden gelmeyi bildi. Bugün ise herkesin tanıdığı “Selin Ciğerci” olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor.

blank

3 Yılda Sıfırdan Vergi Rekortmenliğine!

Ancak bir zamanlar her şey bu kadar güllük gülistanlık değilmiş! İlk olarak “takma kirpik” üretmeye başlayan Selin Ciğerci, bu iş için bankadan 40 bin TL kredi çekerek kozmetik işine eşi Gökhan Çıra ile girmiş. O dönemler sözde “DJ”lik yaptığını söyleyen Selin Ciğerci; “İnsanlar beni görmeye geliyordu, Gökhan da orada dans ediyordu. 750 TL alıyordum. Para yoktu o zaman bende. Gökhan da kovulmuştu oynadığı takımdan benim yüzümden. Takma kirpik için 40 bin TL kredi çektim. Sonra Allah ‘Yürü ya kulum’ dedi bugünlere kadar geldik!” diyerek ilk işi için bankadan kredi çektiğini Mert Vidinli’ye anlatıyor.

Bugünlerde Londra’da “Selin Beauty” markasını global pazara açmaya hazırlanan Selin Ciğerci, bildiğiniz gibi 2020 yılının “En çok vergi ödeyen kadınları” listesine girmeyi başardı ve 3 yılda 40 bin TL krediyle, şimdilerin vergi rekortmeni oldu! Hem Selin Ciğerci’yi hem de Gökhan Çıra’yı tebrik etmek lazım, büyük başarı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz