Peri Masalından Fırlamış Gibi: Camdaki Kız’dan İlk Görüntüler Geldi! Burcu Biricik Gerçekten “Camdaki Kız” Oldu

Aleyna Özyaman

Haberler

11 Mart 2021

Peri Masalından Fırlamış Gibi: Camdaki Kız’dan İlk Görüntüler Geldi! Burcu Biricik Gerçekten “Camdaki Kız” Oldu

Ünlü psikiyatr ve yazar Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek kaleme aldığı kitaplar, son zamanlarda bir bir dizi yapılmaya başlandı! TV8’in Kırmızı Oda’sı ve TRT1’in Masumlar Apartmanı’ndan sonra Burcu Biricik’in başrolde olacağı Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız başlıyor!

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlama olan Camdaki Kız, Burcu Biricik’in Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak katılmasından sonra kurgulanmaya başladı! Kırmızı Oda’da, hem seyirciler hem de yapım ekibi Burcu Biricik’in performansını çok beğenince yeni dizi için hazırlıklara başlandı!

Diziden İlk Görüntüler Geldi!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun diğer kitaplarından uyarlama olan Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda’nın başarısı da göz önüne alındığında; Kanal D’nin yaptığı bu hamle oldukça yerinde. Daha dizi başlamadan Camdaki Kız’ın sosyal medya hesapları aktif olarak kullanılmaya başlandı. Burcu Biricik’in Nalan karakterine hayat vereceği diziden ilk fragman ve görüntüler de geldi!

İstiklal Caddesinde çekilen fragmanda, Burcu Biricik’in gerçekten de “Camdaki Kız” olduğunu görüyoruz. Güzel oyuncunun; açık mavi elbisesi ve yüzünden eksik olmayan gülümsemesi ile masaldan fırlamış bir prensesten hiçbir farkı yok. Zaten dizinin resmi Instagram sayfasında paylaşılan fragmanın açıklaması da bu benzetmeyi destekler nitelikte; “Aşkı ararken aslında neyi ararız… Geçmişimizde eksik kalanları mı, yeni bir dünyanın kapısını mı? Nalan’ın yolculuğu başlıyor! Hangimiz bir masalın içinde yaşamayı düşlemedik ki?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz