Esra Erol’un Programında Skandal İddialar: Yeni Eşini Dolandıran Kadın 16 Yıl Önce de Eski Eşini Öldürmüş!

Aleyna

ATV

11 Mart 2021

Esra Erol’un Programında Skandal İddialar: Yeni Eşini Dolandıran Kadın 16 Yıl Önce de Eski Eşini Öldürmüş!

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programı yine oldukça ilginç anlara ev sahipliği yaptı. Gündüz kuşağının en çok izlenen programı olan Esra Erol’da da genellikle evden kaçan evli kadınlar ya da genç kızların konuları işleniyor. Ancak son birkaç gündür işlenen Halil İbrahim Amcanın konusu ve bu konunun altından çıkan gerçekler herkesi oldukça şaşırttı!

Esra Erol

Halil İbrahim Amca 85 Bin TL Dolandırılmış!

Bundan birkaç gün önce programa 70 küsür yaşındaki Halil İbrahim Amca katıldı. Konya’dan programa katılan Halil İbrahim Amca, birkaç ay önce Kibar isimli bir kadınla nikah kıydığını söyledi. Geçtiğimiz yıllarda eşini kaybeden Halil İbrahim Amca, yalnız kalmamak için akrabalar vasıtasıyla Kibar isimli 47 yaşındaki kadınla tanışıyor ve evleniyor. Ancak Halil İbrahim Amcanın iddiasına göre, nikahtan kısa bir süre sonra Kibar’ın “abim” diyerek tanıttığı Hakkı; Halil İbrahim Amca ve Kibar’ın evinde kalmaya başlıyor.

blank

Ardından olayın rengi değişiyor ve Kibar, Halil İbrahim Amcadan; şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oluyor. Şikayetini geri çekmek için ise Kibar ve Hakkı, Halil İbrahim Amcadan 35 bin TL başlık parası istiyor. Kibar’ın kendisini toplamda 85 bin TL dolandırdığını iddia eden Halil İbrahim Amca, Esra Erol’a katılarak isyanını dile getirdi.

blank

Ancak Kibar ertesi gün canlı yayına katılarak bütün iddiaları reddetti ve Hakkı ile sevgili olmadıklarını, sadece abi kardeş olduklarını söyledi! Halil İbrahim Amcanın evinin “fareli” olduğunu iddia eden Kibar’ın bu suçlamasının ardından Halil İbrahim Amcanın evinden canlı yayın gerçekleştirildi. Hatta Halil İbrahim Amcanın kızları da Kibar’ın; babalarına sürekli fare zehri aldırdığını ve yemeklerine ekleyerek babalarını öldürmeye çalıştığını iddia etti!

Kibar’ın 16 Yıl Önce Eşini Öldürdüğü İddia Edildi!

Fakat iddialar bununla da sınırlı değil. 16 sene önce eşi Ahmet’i kaybeden Kibar; Esra Erol’un “Eşin nasıl öldü?” sorusuna çok sinirlendi ve Esra Erol’a ağır sözler söyledi. İlk olarak “Eşim yaylada öldü” diyen Kibar’ın eski kayınbiraderi Yakup programa bağlanarak; “Kardeşimi, Kibar öldürdü. Yeğenim de bunu itiraf etti!” açıklamasıyla ortalığı karıştırdı!

Halil İbrahim Amcanın konusu bırakıldı, Kibar’ın eski eşinin konusu işlenmeye başladı! İlk önce “Eşim yaylada öldü” diyen Kibar, Yakup’un iddiasından sonra; “Eşim çocuklarımın yanında çadırda öldü, önünde tüfeği vardı ama ben ne kan gördüm ne de tüfek sesi duydum. Ahmet’in karnında sadece delik vardı. Yakup beni kaç kere şikayet etti, hep aklandım.” diyen Kibar, herkesin aklında soru işareti oluşmasına sebep oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz