Ayrılsalar da Sefirin Kızı Paylaşımlarına Devam! Uraz Kaygılaroğlu Sette Neslihan Atagül’ün Kuaförü Olmuş

Dilek Yeğin

Haberler

11 Mart 2021

Ayrılsalar da Sefirin Kızı Paylaşımlarına Devam! Uraz Kaygılaroğlu Sette Neslihan Atagül’ün Kuaförü Olmuş

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, “Sefirin Kızı”ndan ayrılsa da set anılarını paylaşmaya devam ediyor. Rol arkadaşı Neslihan Atagül’ün saçlarını yaparken çektiği videolar takipçilerini çok güldürdü.

Sefirin Kızı

Star TV’nin sevilen dizisi “Sefirin Kızı”, Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’i “aşk destanı” olarak lanse edilen bir hikayede buluşturmasıyla dikkat çekti. Oldukça zorlu bir gün olan pazarteside de çok iyi rating sonuçları elde etti ve dizi yurt dışında da çok sevildi. Ama gerek hikayenin tıkanması, gerekse kadına şiddetin körüklenmesi dizinin ratinglerini ciddi oranda düşürdü. Geçtiğimiz aylarda dizi bir darbe daha aldı!

İki Başrol Oyuncusu da Veda Etti

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Diziye adını veren Nare karakterini oynayan Neslihan Atagül, yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle diziye veda etmek zorunda kaldı. İzleyiciler daha bu şoku atlatamadan, Gediz karakterini canlandıran ve büyük bir hayran kitlesi edinen Uraz Kaygılaroğlu da diziye veda etti.

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

Bu durumu telafi etmek için son derece mantıklı bir hamle yapıldı. Diziye Engin Akyürek’le olan uyumlarıyla bilinen star oyuncu Tuba Büyüküstün katıldı. Böylece, hem ratingler toparlanabilir hem de yurt dışı satışları patlayabilirdi! Ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Ratingler daha da düştü ve yurt dışında dizinin adını duyuran Tuba Büyüküstün değil Neslihan Atagül oldu!

Artık Daha Popüler Oldular

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

Dizinin geldiği durum Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün star karizmalarına zarar verdi. Proje düşüşe geçmişken ayrılan Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu ise eskisinden daha iyi durumdalar!

Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu

Neslihan Atagül’ün adı bir Hollywood projesi için geçiyor ve yurt dışı atılımları yapıyor. Uraz Kaygılaroğlu ise bir Netflix dizisiyle dönüyor ve yeni sezonun popüler dizilerinin başrolü için adı mutlaka geçiyor. Öte yandan, “Sefirin Kızı”nın kariyerinin akışını değiştirdiğinin farkında olan Uraz Kaygılaroğlu, sık sık set anılarını paylaşmaya devam ediyor.

Kuaför Uraz Kaygılaroğlu!

Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül’ün çok iyi anlaştığı bilinen bir şeydi. Geçtiğimiz haftalarda, Uraz Kaygılaroğlu karşılıklı oynamayı en çok sevdiği oyuncunun Neslihan Atagül olduğunu söyleyince, bu durum tescillendi!

Ama son paylaşımlarıyla gördük ki, Uraz Kaygılaroğlu, Neslihan Atagül’ün sadece rol arkadaşı değil aynı zamanda kuaförüymüş!

Uraz Kaygılaroğlu’nun 40 yıllık kuaför edasıyla Neslihan Atagül’ün saçlarını yapması set ekibini de çok güldürdü. Ama hakkını vermek lazım, sonuç çok başarılı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz