Buse Varol’dan Endişelendiren Paylaşım! Alişan’ın İyileşmesi Mucizelere mi Kaldı? Takipçiler Merakla Bekliyor!

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Buse Varol’dan Endişelendiren Paylaşım! Alişan’ın İyileşmesi Mucizelere mi Kaldı? Takipçiler Merakla Bekliyor!

Buse Varol’dan gelen mucize paylaşımı herkesi oldukça şaşırttı! Alişan ve Selçuk Tektaş hakkında çıkan Koronavirüs haberlerinden sonra sessizliğe gömülen Tektaş ailesinden sonunda haber geldi. Geçtiğimiz günlerde “mucize”lere bel bağlayan Buse Varol’dan yeniden benzer bir paylaşım gelmesi herkesi hem şaşırttı hem de telaşlandırdı!

Koronavirüse Yakalandılar!

Bildiğiniz gibi Koronavirüs aşılanmaları son hızda devam ederken; günlük vakalar her geçen gün daha aşağı iniyor. Hal böyle olunca birçok sokağa çıkma kısıtlaması da yavaş yavaş gevşetilmeye başlandı. 1 Temmuz itibaren ise tüm sokağa çıkma kısıtlamalarının kalkacağı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı.

blank

Ancak aşılanmalar devam ederken Koronavirüs kapan ve zor günler yaşayan kişiler de yok değil. Bu kişilerin başında ise ünlü şarkıcı Alişan ve erkek kardeşi Selçuk Tektaş var. Geçtiğimiz günlerde iki kardeşin Koronavirüs kaptığı magazin gündemini bir hayli meşgul etmişti. Bu haberlerin açığa çıkmasının ardından Tektaş ailesi derin bir sessizliğe gömüldü ve Instagram’dan tek cümle açıklama yapmadılar.

blank

Buse Varol Mucize Bekliyor!

Birçok ünlü şarkıcı ise hem Alişan’a hem de erkek kardeşi Selçuk Tektaş’a geçmiş olsun dileklerini Instagram üzerinden iletmeyi ihmal etmediler. Ancak Alişan hastalığı ayakta ve daha hafif semptomlarla atlatırken; kardeşi Selçuk Tektaş’ın durumunun kötüleştiği için hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığını öğrenince bir hayli üzüldük.

blank

Günlerdir haber alamadığımız Tektaş ailesinden biri sonunda Instagram’dan paylaşım yaptı. Evdeki bahçesindeki bir ağacın fotoğrafını çeken Buse Varol, üzerine yazdığı not ile herkesi telaşlandırdı. Eşinin ve kayınbiraderinin Koronavirüse yakalandığı haberlerinin ortaya çıkmasından önce “mucize” paylaşımı yapan güzel oyuncudan bugün yine benzer bir story geldi. Umarız Tektaş ailesinin beklediği mucize bir an önce gerçekleşir ve hem Alişan hem de Selçuk Tektaş sağlıklarını kavuşurlar. Çok geçmiş olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz