Serenay Sarıkaya’dan Hakkında Çıkan Asılsız İddialara Zehir Gibi Açıklama! Kınıyorum

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Serenay Sarıkaya’dan Hakkında Çıkan Asılsız İddialara Zehir Gibi Açıklama! Kınıyorum

Bugün sosyal medya Serenay Sarıkaya ve ünlü işadamı Haldun Demirhisar ile ilişki yaşadığı iddiaları ile çalkalandı. Gün boyu herhangi bir açıklama gelmemesine rağmen birçok magazin sitesinde haklarında bu iddiaların dolaşması üzerine Serenay Sarıkaya sonunda sessizliğini bozdu. İşte güzel oyuncunun bu asılsız haber üzerine yaptığı zehir zemberek açıklaması!

Kınıyorum!

Ünlü iş insanı Haldun Demirhisar ve Serenay Sarıkaya’nın bir ilişki yaşadıklarına dair haber ve yorumlara karşı ünlü oyuncu sonunda beklenen bir şekilde sessizliğini bozdu. Deyim yerindeyse açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü oyuncu “Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi geçen kişi arkadaşımdır” dedi. Ama bununla da yetinmedi…

Kadın Sanatçılara Biçilen Role Tepki

blank

Serenay Sarıkaya ayrıca Instagram hesabından yayınladığı story’de “Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgili olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan çirkin yorumları kınıyorum” ifadelerini de kullandı. Magazin çevresinde ve özellikle dizi ve sinema sektöründeki birçok kadın sanatçının mağdur olduğu bu anlayışa güçlü bir şekilde veryansın eden Sarıkaya magazin dünyasının bu yaklaşımını da ayrıca eleştiri topuna tuttu.

Serenay Sarıkaya’yı Sinirlendiren Yorumlar

serenay sarıkaya

Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar’ın ilişki yaşadıklarına dair yapılan yorumlarda hem Sarıkaya hem de Demirhisar hakkında gün boyu ağır ifadeler kullanıldı açıkçası. Özellikle ünlü oyuncunun daha önceki ilişkilerini de gizlediği söylendi. Ve yine o ilişkilerdeki yaş farklarına dair kıyaslamalar yapıldı. Aynı şekilde Cem Yılmaz’la ilişkisi hakkında da çirkin ifadelerin yer aldığı yorumlar yapıldı. Adeta gün boyu sosyal linçe maruz kalan Serenay Sarıkaya da sonunda dayanamayarak Instagram hesabından yukarıda vermiş olduğumuz story’yi paylaşarak tüm bu yorumlara tek bir elden cevap vermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz