Dedikodu Kazanı: 11 Yıl Sonra İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı, Serenay Sarıkaya’dan Aşk İddialarına Jet Yanıt!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

11 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: 11 Yıl Sonra İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı, Serenay Sarıkaya’dan Aşk İddialarına Jet Yanıt!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatmaya başladık! Bakalım 11 Nisan Pazar günü ünlüler camiasında neler yaşanmış? Çaylar çorbalar hazırsa magazin turumuz başlıyor.

1. Sinem Kobal Lalin’in Kendisine Benzediğini Açıkladı!

Sinem Kobal

Yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu’yla birlikte Etiler’de görüntülenen Sinem Kobal, magazincilerin “Lalin kime benziyor?” sorusuna; “Kenan söylemişti, ‘annesine benziyor ama içinden bir Kenan bakıyor’ diye. Bence de öyle daha, 5 buçuk aylık ama bana benziyor bence.” yanıtını verdi. Bu arada detaylar için:

2. İbrahim Tatlıses 11 Yıl Sonra Yeni Şarkı Çıkartıyor!

İbrahim Tatlıses

Usta şarkıcı İbrahim Tatlıses tam 11 yıl sonra yeni şarkısını sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor! “Gelmesin” isimli şarkısı için hazırlıklarını tamamlayan İbrahim Tatlıses, yeni şarkısını ilk defa İbo Show’da seslendireceğini dün akşam yayınlanan bölümde açıkladı. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda evleneceği söylentilerine maruz kalan İbrahim Tatlıses, bu iddiaları yalanlayarak evlenmeyeceğini söyledi! Bu arada detaylar için:

3. Esra Erol Evinde “Survivor” Parkuru Yaptı!

Esra Erol

ATV’nin sevilen sunucusu Esra Erol, bugün Instagram hesabında çocukları için evinin bahçesinde yaptığı “Survivor” parkurunu paylaştı! Hafta içi her gün canlı yayında zorlu konuklarla Survivor’ı yaşayan Esra Erol; hafta sonunda da çocuklarının eğlencesi için evdeki malzemelerde Survivor parkuru hazırladı! Bu arada detaylar için:

4. Ünlü Şarkıcı Buray Uganda’daki Çocuklara Diş Fırçalamayı Öğretti!

Ünlü şarkıcı Buray, bugün Uganda’daki çocuklara diş fırçalamayı öğretti! Ardından da diş fırçası ve diş macunu hediye etmeyi de ihmal etmedi. Bu anları Instagram hesabından da paylaşan Buray kısa süre içinde binlerce beğeni ve destek yorumu aldı.

5. Serenay Sarıkaya Hakkında Çıkan Aşk İddiaları Yalanladı!

Serenay Sarıkaya

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar’ın aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü! Cem Yılmaz’dan sonra yalnızlığı tercih eden Serenay’dan bu söylentilere jet bir yalanmaya geldi; “Merhaba. Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi geçen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgili olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan çirkin yorumları kınıyorum.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz