Buse Varol’un Ramazan Telaşı: On Parmağında On Marifet Buse Varol Hünerlerini Sergilemeye Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Buse Varol’un Ramazan Telaşı: On Parmağında On Marifet Buse Varol Hünerlerini Sergilemeye Devam Ediyor!

On parmağında on marifet Buse Varol bugün yine mutfağa girdi ve hünerlerini konuşturdu! Her boş fırsatında çocukları ve eşi Alişan için yemek hazırlamak için soluğu mutfakta alan Buse Varol; Ramazan ayında mutfakta daha sıkı çalışıyor. İftara hazırlıklarını tamamlamaya çalışan güzel oyuncu Instagram hesabından da story paylaşmayı ihmal etmedi.

Buse varol ve alişan

Hem Oyuncu Hem Influencer!

2018 yılında Alişan’la evlendikten sonra Instagram’ın en sevilen Influencerlarından biri haline gelen Buse Varol; takipçileriyle hayatını ve çocuklarını paylaşmayı da oldukça seviyor. Sık sık Instagram’dan canlı yayınlar açan ve storylerde soru cevap etkinlikleri düzenleyen güzel oyuncu; özellikle de anne ve anne adaylarının yakından takip ettiği isimlerden biri oldu.

Buse Varol ve Alişan

Ara sıra markalarla işbirlikleri yapan Buse Varol; artık hem oyuncu hem de Influencer! Her zaman oyunculuğu çok sevdiğini ve en kısa zamanda setlere geri dönmek istediğini ifade eden Buse Varol; geçtiğimiz günlerde bir menajer ile imza attığı anları Instagram hesabında paylaşarak yeni projelerin kapıda olduğunun sinyalini vermiş oldu. Yaz aylarında eşi Alişan’la kamera karşısına geçmeye hazırlanan güzel oyuncu hakkında önceki gün yeni bir iddia ortaya atıldı.

Buse Varol ve Alişan

On Parmağında On Marifet!

Instagram magazincileri tarafından kısa sürede yayılan bu iddiaya göre Buse Varol dizi setlerine çok daha erken dönecekmiş! Buse Varol’un, Star TV’nin iddialı giriş yapan yeni dizisi Kağıt Ev’in oyuncu kadrosuna katıldığı söylentileri aldı başını gitti. Fakat güzel oyuncudan ya da dizinin resmi hesaplarından bu konuya ilişkin yalanlama/doğrulama gelmedi! Bakalım güzel oyuncu gerçekten Kağıt Ev’in kadrosuna mı dahil olacak, yoksa Alişan’la yazın yeni bir dizi için sete mi girecek göreceğiz.

Fakat anlaşılan, Buse Varol’un yeni dizisi ekranlara gelene kadar güzel oyuncuyu bir süre daha mutfaka göreceğiz! İftar hazırlıklarını Instagram hesabında paylaşan Buse Varol; yine marifetlerini konuşturdu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz