Cem Yılmaz Bağış Yaparken Söyledikleriyle Herkesi Şok Etti: “Paraları alıp nereye gideceğimize karar veririz!”

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Cem Yılmaz Bağış Yaparken Söyledikleriyle Herkesi Şok Etti: “Paraları alıp nereye gideceğimize karar veririz!”

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun düzenlediği bağış gecesinin yıldızı Cem Yılmaz oldu. SMS kampanyasının haricinde 50 bin TL bağış yapan Cem Yılmaz, THODEX olayına da gönderme yaptı!

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu, “Sefirin Kızı” sayesinde son dönemin en popüler oyuncularından birine dönüştü. O da uçuşa geçen kariyerini sosyal projeler için kullanmayı seçti. Ünlü oyuncu, kızı Ada’nın doğumundan sonra özellikle mağdur olan çocuklar meselesine eğildi. Bu alanda giderek öne çıkan oyuncu, UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadale Derneği’nin de sözcüsü oldu. Sözcülük görevini de hakkıyla yerine getiriyor, çocuklardan bahsetmediği yer kalmadı! Örneğin, geçen ay katıldığı bir ödül töreninde yaptığı konuşmada uzun uzun çocuk istismarından bahsetti.

Ünlüler Geçidi Gibi Bir Bağış Gecesi

Uraz Kaygılaroğlu, ödül konuşmasıyla yaptığı çıkışın ardından görevine daha büyük bir şevkle devam etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için de Türkiye’nin en ünlü isimleriyle dolu bir bağış gecesi düzenledi. SMS başına 20 TL toplanan bağış kampanyasına dahil olan isimler, Cem Yılmaz, Özge Özpirinççi, Doğa Rutkay, Ezgi Mola, Edis, Kerem Bürsin, Enis Arıkan, Gülse Birsel, Gupse Özay, Sarp Apak, Melikşah Altuntaş, Ekin Beril, Ceyda Düvenci, Demet Özdemir, Demet Evgar, Şebnem Bozoklu, Berrak Tüzünataç ve Berkcan Güven!

Cem Yılmaz’dan THODEX Göndermesi

Cem Yılmaz

Bu akşam 20.30’da başlayan bağış gecesinin ilk konuğu ünlü komedyen Cem Yılmaz’dı. Attığı mesajların yanı sıra 50 bin TL bağışlayan ve dernek için çalışmaya devam edeceğini söyleyen Cem Yılmaz, yine komedi show yaptı! Dün yaşanan THODEX skandalına gönderme yapan usta komedyen, “Uraz paraları sen topluyorsun galiba. Yayından sonra konuşur hangi ülkeye gideceğimize karar veririz” dedi!

Uraz Kaygılaroğlu çok gülse de “Abi ciddiye alırlar yapma” dedi. Bunun üzerine, Cem Yılmaz “Biz senelerdir buradayız. Daha bizim bir şeyleri alıp bir yere gittiğimiz görülmedi” diyerek SMS kampanyasının izinli olduğunu söyledi. Yayını kapatırken “Uraz da maşallah ağzı laf yapıyor” diyerek İlber Ortaylı’nın canlı yayın kazasına laf attı. Dakikaya 5 espri sığdırma kapasitesiyle ödül gecesini şenlendirdi resmen!

Özge Özpirinçci Ezgi Mola

Yayına daha sonra Özge Özpirinçci ve Ezgi Mola katıldı. İkisi de 15 bin TL bağış yaptı ve düzenli bağışçı olacaklarını vurguladı. Yayın hala devam ediyor, bu güzel geceyi kaçırmayın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz