Zeynep Gelinlik Provasında Gülbin İntikamın Doruklarında! Kardeşlerin Akıbeti Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanında

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Zeynep Gelinlik Provasında Gülbin İntikamın Doruklarında! Kardeşlerin Akıbeti Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanında

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Barış ve Zeynep için mutlu günler görünüyor olsa da Tarık ve Nesrin’in varlıkları bir tehdit olmaya devam eder. İşte Doğduğun Ev 41. bölüm fragmanı!

Tarık ve Nesrin’in Gerçek Yüzleri

nesrin gülcan aslan doğduğun ev kaderindir

Geçtiğimiz hafta Barış, Zeynep ve Nermin’e kendilerini kardeş gibi tanıtan Tarık ve Nesrin’in bir plan kurdukları hatta sevgili oldukları anlaşılmak üzeredir. Çünkü Tarık ve Nesrin kimliklerinin açığa çıkabileceği bir ortamın içine düşerler. Fakat bu durumdan son anda Meltem sayesinde kurtulurlar.

Gülbin Sakine’den Çekinir

doğduğun Ev KAderindir - Barış - Zeynep

Diğer yandan Nesrin yani Gülbin annesi Sakine’den sürekli onu tanıyacağı şüphesiyle kaçmaya devam eder. Bu arada Barış ve Zeynep Barış’ın evinde bir yemek verirler. Nesrin de bu plana dahil olur. Ancak Emine Nesrin’den hiç hoşlanmamıştır. Nesrin Emine’nin kendisine dair bir şeyler hissettiğini anlar. Emine ise Zeynep’i Nesrin konusunda uyarır. Ayrıca Tarık da yemeğe gelir. Ali Rıza da Tarık’tan hiç hoşlanmadığı gibi onda güvenilmeyecek bir şeyler hisseder. Tarık’sa planın bir parçası olarak Nermin’e hislerini açıkça belli eder.

Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanı

Dizinin yeni yayınlanan fragmanı düğün üstüne düğün müjdeliyor. Ali Rıza Sultan’la evlilik yoluna girdiklerini sevinçli bir şekilde açıklarken diğer yandan da Zeynep gelinlik provalarına başlamıştır bile. Ancak bu arada Zeynep’in hayatını kıskanan Nesrin için Tarık’tan bir öneri gelir. Zeynep’in şaşaalı hayatından rahatsız oluyorsa ona biraz geride durmasını önerir. Çünkü o da Nermin’e kancayı takmıştır ve oyuna Nermin üzerinden devam etmeyi önerir. Diğer yandan Sakine kızının Barış’la evlenmesi konusuna ayrı bir gerilim yaratır. Yaşadıklarının intikamını almak isteyen Gülbin ise herkse terk edilme hissinin ne olduğunu yaşatmak için adeta yemin etmiştir ve bu konuda öfkesi bir türlü dinmez.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz