Çukur Bitse de Oyuncuları Ara Vermiyor! Kubilay Aka’dan Sonra Aras Bulut İynemli de Yeni Proje İçin El Sıkıştı

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Çukur Bitse de Oyuncuları Ara Vermiyor! Kubilay Aka’dan Sonra Aras Bulut İynemli de Yeni Proje İçin El Sıkıştı

Final yapmaya hazırlanan “Çukur” dizisinin oyuncularının ara vermeye hiç niyeti yok! Dizinin Celasun’u Kubilay Aka’dan sonra, dizinin starı Aras Bulut İynemli de yeni projesi için el sıkıştı.

Çukur

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi “Çukur”, dördüncü sezonunda da yüksek ratinglerle yoluna devam ediyordu. Ama yapımcılar doğru zamanın geldiğini düşündü ve final kararı aldı. Ama dizinin hayranları ekibi bırakmaya hiç niyetli değildi! Ne de olsa, bu dizi özellikle ilk iki sezonuyla fırtınalar estiren, duvarlara adı kazınan bir projeydi. Yoğun istek ve artan ratingler üzerine, “Çukur”un finali biraz ertelendi. Ama dizinin hayranları bile dördüncü sezona gidilmesini sağlayamadı. “Çukur” maalesef mayıs ayı sonunda ekranlara veda ediyor.

Önce Celasun El Sıkıştı

Kubilay Aka

Hal böyle olunca, dizinin haddinden fazla kalabalık kadrosu bir bir dağılmaya başladı. Özellikle son haftalarda diziden bölüm başına 2-3 kişi ayrılıyor! Bu vedalardan en acısı da Celasun karakterini oynayan Kubilay Aka’nın gidişiydi. Kimsenin ölümünden haberdar olmadığı, en azından o an için, Celasun sosyal medyayı yıkmıştı.

Ama Kubilay Aka bu duruma o kadar da üzülmedi. Çünkü hem “Çukur” ekibiyle takılmaya devam etti hem de bambaşka bir projeyle ekrana dönmeye hazırlandı. Ünlü oyuncu Bensu Soral’la başrolünü paylaştığı “Cam Tavanlar” dizisinden ilk görüntüler yayınlandı bile!

Sıra Yamaç’ta!

Aras Bulut İynemli

Dizi finale doğru yaklaştıkça, oyuncuların yeni projeleri de duyulmaya başlandı. Çocuklarına vakit ayırmak isteyen Necip Memili ve Erkan Kolçak Köstendil hariç neredeyse herkes ara vermeden yeni bir diziye başlayacak. Bu konudaki en taze dedikodu ise dizinin starı Aras Bulut İynemli’ye dair!

Aras Bulut İynemli

Aras Bulut İynemli, ilk dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”den beri hiç yaş tahtaya basmadı! Oynadığı farklı karakterler ve kaliteli yapımlar sayesinde kendini geliştirmesinin ödülünü de aldı. Dört sezon boyunca başrol oynadığı “Çukur”un yanı sıra “7. Koğuştaki Mucize” filmiyle herkesi kendine hayran bıraktı. Netflix’te yayınlanan film dünyanın dört bir yanında ilgi çekti. Hal böyle olunca, Aras Bulut İynemli de Netflix’in ilgisini çekti!

Aras Bulut İynemli

Dijitalden uzak kalan ender oyunculardan olan Aras Bulut İynemli, detayları henüz belli olmayan bir proje için prensipte anlaştı. Bakalım, bu bir dizi mi, yoksa film mi? “Çukur” bitince öğreniriz!

Benzer Haberler

Arda 24 Nisan 2021

Cukur bitmesin lutfeeen

Selma gül yaşar 24 Nisan 2021

Ya 5. Sezona tamamlansın noolluurr😔🥺🙏biz çukuru çok seviyoruz 😔😔😔🙏

Merve 24 Nisan 2021

Adam joker gibi her rolü yapıyor ❤️

Merve 24 Nisan 2021

Sabırsızlıkla bekliyorum 💛

Bünyamin 10 Mayıs 2021

Selamlar. Yapımcıya sesleniyorum. Çukur dizisi bitmesi lazımdı ama ama Ama. Hayran kitlesi olduğu İçin ÇUKUR ismi değişip ARAS mı olacak. Lütfen mail adresime yazarsanız sevinirim. Çünkü bende oyunculuğa hazırlanıyorum. Bir celasun etmesem de vartolu olabılırım :). Teşekkürler

Maksat 5 Haziran 2021

Selamler olsun cukurrr bitmesin lutfennn 5sezon olsun cukuru cok severim

Sıla kara 7 Haziran 2021

Çukur keşke bitmese çoook büyük bir hayranıyım çukur bitmesin

Sıla kara 7 Haziran 2021

Gerçi zaten Aras abi çok yetenekli bir aktör başka dizilerde yine onu başrollerde göreceğiz inşallah

ARAS BULUT İYİNEMLİ😍😍🥰

Yorum Yaz