Haberleri Okuyunca Şok Oldular! Gözyaşında Boğarım Onları: Camdaki Kız 4. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Haberleri Okuyunca Şok Oldular! Gözyaşında Boğarım Onları: Camdaki Kız 4. Bölüm Fragmanı

Feride’nin Nalan üzerindeki baskı ve işkenceleri son bulmazken diğer yandan Sedat da babası tarafından cezalar almaya devam etmektedir. İki sorunlu ailenin çocukları olan Sedat ve Nalan’ın gelecekleri nasıl şekillenecek? Camdaki Kız 4. bölüm fragmanında Nalan ve Sedat’ın yolları ayrılacak mı? İşte detaylar!

Sedat ve Cana Yakalandı!

Geçtiğimiz hafta Sedat ve Nalan söz yüzüklerinin takılmasının ardından biraz yalnız kalmak için ailelerinin yanından ayrılırlar. Bu esnada Sedat gazetecilere yakalanmamak için Nalan’ı Cana ile buluştuğu daireye götürür. Ancak o esnada Nalan, Cana ve Sedat’ın özel odasını görür ve tedirgin olur. Ancak bu konudan kimseye bahsetmez. Cana ise bu konu ile ilgili Nalan’la konuşmasını tembihler.

Feride Sürekli Haddini Aşıyor!

Burcu Biricik - Camdaki Kız

Diğer yandan Nalan Sedat’tan gün geçtikçe daha fazla etkilenmeye başlar. Ve onu rüyalarından daha sık görür. Annesi yüzünden Sedat’ı rüyasında görmekten bile korkan Nalan bunu yardımcısı Hafize ve en yakın arkadaşı Billur ile paylaşır. Ancak Hafize ile konuşurken onu duyan Feride bunun acısını ondan fena halde çıkarır. Sedat’la baş başa kaldıkları için de çileden çıkan Feride daha da haddini aşarak Nalan’ı muayeneye götürüp bekaret kontrolü yaptırır.

Camdaki Kız 4. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 4. bölüm fragmanında Nalan’ı ilk kez kucaklarına alan Feride ve Adil Bey bebeğe bir isim düşünürler. Feride’nin Nalan’la ilgili planları daha o dakika kurulmaya başlar. Çünkü bebeğe ‘Feryat eden’ anlamına gelen Nalan ismini koyar. Diğer yandan Cana ve Sedat’ın fotoğraflarının gazetelere düşmesi Köroğlu ailesini panikletir. Artık Nalan’ın Sedat’la evlenmekten vazgeçeceğini düşünürler ve bu işi de Muzo’ya devrederler. Muzo’nun bu konuyu da çözeceğinden şüpheleri yoktur. Fakat haberi okuyan Feride “Kimse benim haysiyetimle şerefimle oynayamaz, bu kızın tek damla göz yaşında boğarım onları” der. Nalan ise Sedat’ı Cana ile birlikte görmekten dolayı çok üzülür ve babasına evlenmek zorunda olup olmadığını sorar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz