“Bütün Günahlarım Sana Gitsin” Demet Akalın O Soruyu Duyunca Çıldırdı! Takipçisine Demediği Kalmadı

Aleyna

Haberler

14 Mayıs 2021

“Bütün Günahlarım Sana Gitsin” Demet Akalın O Soruyu Duyunca Çıldırdı! Takipçisine Demediği Kalmadı

Demet Akalın sosyal medya üzerinden aldığı sorulara isyan etti. Sorular karşısında takipçilerine çok sinirlenen Demet Akalın, bayram günü açtı ağzını yumdu gözünü.

demet akalın

Türkiye’nin en sevilen kadın sanatçılarından biri olan Demet Akalın ne yapsa olay oluyor. Yıllardır en yakın dostu olan Alişan ile sunuculuğunu üstlendikleri “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı ile sevenleriyle buluşan ünlü yıldız, hem birbirinden hit şarkıları hem de olay sohbeti ile herkesin sabahına keyif katıyor.

demet akalın

Alişan ve Demet Akalın Ramazan Bayram’ı için özel bir bölüm hazırladı. Bayram bölümü için dansçılarla birlikte özel bir şov hazırlayan ünlü isim takipçilerinden gelen eleştirilere dayanamadı.

“Bayılıyorum Bu Dangalaklara”

demet akalın

haftasonumagazin Instagram sayfasının paylaşımına göre, Demet Akalın dansına gelen eleştirilere isyan etti. Bir takipçisinden gelen “Sen neden öyle duruyorsun Demet, bu coşkuya katılmıyorsun program senin. Okan mı kızıyor? Hani kıyafetlerine falan kızıyordu ya, oyununa da mı karışıyor” sorusuna çok sinirlenen Demet Akalın, ameliyatlı olduğunu söyleyerek “İki çekimde dikişlerimi atmışım dün yine doktordaydım! Birinin günahını almadan düşün, bayramsa bir daha düşün” diye cevap verdi. Daha sonra bu konuşmayı paylaşan ünlü yıldız, “Bayılıyorum bu dangalaklara! Dünden beri dikişlerim atmış sallıyor bana bütün günahlarım sana gitsin bayram günü ohh” diye not ekledi.

Daha sonra hikayesinde de bu konudan bahseden ünlü yıldız, gelen soruları tiye almaya devam etti. Kendisine buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

“13 Yıldır Yalnız Yatıyorum”

demet akalın

İkinci kez nikah masasına oturan Okan Kurt ve Demet Akalın’ın uzun süreli mutlu bir ilişkileri var. Okan Kurt ile ilişkisi hakkında konuşan ünlü isim, 13 yıldır yalnız uyuduğunu dile getirmişti. “Ben bir daha evlenmem. Siz benden ne istiyorsunuz? 13 aydır yalnız yatıyorum. Odalarımız ayrı.” diyen Akalın, durumun ilişkileri ile ilgili değil Hira ile ilgili olduğunu dile getirerek “Hira’ya sabah ben bakıyorum, gece Okan’a bırakıyorum. Hira çok deli yatıyor. Büyük bir yatak yaptırdık. Üst katta babasıyla uyuyor” demişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz