Demet Akalın’a Çifte Bayram! Demet ile Alişan Sabah Sabah’ta Reyting Sevinci

Aleyna

Haberler

14 Mayıs 2021

Demet Akalın’a Çifte Bayram! Demet ile Alişan Sabah Sabah’ta Reyting Sevinci

Demet Akalın ve Alişan’ın birlikte sundukları sabah programının reyting sonuçları Demet Akalın’ı sevindirdi. Star TV’de ekranlara gelen programın reyting rakamlarını gören Akalın bunu tatlı ve kahve ile taçlandırdı. İşte ikiliyi sevindiren reyting sonuçları!

Demet ile Alişan Sabah Sabah

Star TV’nin sabah programı olarak ekranlara gelen Demet ile Alişan Sabah Sabah için reyting rakamları sevindirici geldi. Ünlü reyting şirketi TOTAL’e göre 25. sırada yer alan programın elde ettiği bu sonuç ünlü sunucuyu oldukça memnun etmişe benziyor. AB’de 0.62, ABC1’de 1.20 oranında reytingi yakalayan program TOTAL’de ise aldığı 1.51 sayesinde 25. sıraya yerleşmeye hak kazandı.

blank

Elde ettikleri reyting oranını güzel bir bayram tatlısı ve kahve ile kutlayan Demet Akalın hem kutlama nedenini hem de kutlama sonucunu Instagram hesabından bir story ile paylaşmayı da ihmal etmedi. E Demet Akalın’ı tanıyanlar bilir. Ünlü sunucu her heyecanını her sevincini dost düşman herkesle paylaşmaktan hiç çekinmez. Hal böyle olunca bu sevincini de hemen story’sine yapıştırıvermiş.

Bir Yıla Yaklaşan Performansları

Demet Akalın alişan

2020 yılının Ağustos ayından bu yana hafta içi her sabah Star TV’de ekranlara gelen Alişan ve Demet Akalın’ın ilk konuğu İrem Derici olmuştu. Yapımcılığını Global Medya’nın yürüttüğü program Demet Akalın ve Alişan’ın küslüklerinin de bitmesinin ardından başladı. Bilindiği gibi ikili program öncesinde tam 6 yıl boyunca bir küs kalmışlardı. Hatta iki ortak 6 yıl sonra nasıl barıştıklarını da beraber sundukları Demet ve Alişan ile Sabah Sabah”’ın ilk bölümünde açıklamıştı. Demet Akalın küs olarak atlattıkları dönemin ardından Alişan’la yeniden yakın dost olduklarını söyledi. Hatta Burak’ın doğumunda yanlarında olamadığı için çok üzüldüğünü de o programda paylaşmıştı. İlk programdan bu yana seyircilerin beğenisini toplayan ikili bugün de aldıkları reyting rakamı ile bayramlarına bayram katmış oldular.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz