Büyük Bir Cengin Ayak Sesleri Geliyor: Osman Bey’in Zorlu Sınavı Başlıyor! Kuruluş Osman 63. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

10 Haziran 2021

Büyük Bir Cengin Ayak Sesleri Geliyor: Osman Bey’in Zorlu Sınavı Başlıyor! Kuruluş Osman 63. Bölüm Fragmanı

ATV’nin aksiyon dizilerinden Kuruluş Osman’da bu hafta yine savaş alanları doluyor. Bamsi Bey’in intikamını alan Osman Bey’i büyük bir mücadele bekliyor. Kuruluş Osman 63. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar!

Kuruluş Osman 62. Bölümde Neler Oldu?

Bural Özçivit Kuruluş Osman

Kuruluş Osman 62. bölümde Osman Bey bir oyun kurarak önce Togay’ı Söğüt’e getirir ve sonunda da Bamsi Bey’in intikamını alır. Bu duruma çok sinirlenen Moğol Valisi Yargıcı ise Kayı Obası’nın üç yıllık vergisini üç günde ödemesini ister. Tabii ki bu durum Osman Bey’i çok zor bir duruma düşürür. Diğer yandan Moğol Valisi Nikola ile görüşür ve Osman Bey’e karşı girişeceği savaşta kendisini desteklemesini ister. Nikola ise alacağı altınlarla dev bir ordu kurmayı planlar. Oman Bey’in bu ittifakı mutlaka bozması gerekir. Bu arada Malhun Hatun Osman Bey’e bir müjde verir. Ve Osman Bey Malhun Hatundan aldığı müjde ile adeta sevince boğulur.

Kuruluş Osman 63. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 63. fragmanında ise Moğollar ve Nikola tarafından büyük bir ordu kurulur. Başında Dukas adında Makedonyalı bir komutan olan bu ordunun tek amacı Türkleri yok etmektir. Osman Bey’in bu savaşta kendisine ve alplerine karşı güveni tamdır. Malhun Hatun’un Osman Beye verdiği müjde ise çocuk müjdesidir. Bala Hatun Malhun Hatuna kendi doğmayan çocuğuna ördüğü şeyleri hediye verir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz