Yok Artık! Esra Erol’da Kan Dondurucu İddialar: Kız Çocuğuna Cinsel İstismar ve Öldürülen Bebek Skandalı!

Aleyna

ATV

9 Haziran 2021

Yok Artık! Esra Erol’da Kan Dondurucu İddialar: Kız Çocuğuna Cinsel İstismar ve Öldürülen Bebek Skandalı!

Esra Erol’un programındaki absürt konukları ve yaşananları her zaman sizler için özet olarak anlatıyoruz. Ancak bu hafta ortaya çıkan bir konuk hakkında Esra Erol’un ihbar hattına gelen iddialar ve söylentiler herkesin kanını dondurdu! 7 yaşındaki bir çocuğun cinsel istismara maruz kaldığı iddiasının üzerine bir de iki kardeşin, ablalarının çocuğunu öldürdüğü söylenince Esra Erol canlı yayında çıldırdı!

EsraErol

Hülya ve Mehmet…

Aslında her şey çok normal başladı. Geçtiğimiz günlerde Hülya ve kız kardeşi Hatun, Esra Erol’un programına başvurdular. Kız kardeşlerin tek bir amacı vardı o da Hülya’nın eşi Mehmet’i bir an önce bulabilmek. Hülya’nın iddiasına göre Mehmet, çalışmak için Antalya’ya gitmiş ve daha sonrasında yanına Hülya’yı da almak istemiş. Ancak Hülya, Mehmet’e güvenmediği için Antalya’ya gitmek istememiş. Bunun üzerine numarasını değiştiren Mehmet, ailesinin yanına dönmüş.

3 yıl boyunca ayrı yaşayan çiftimiz arasında Mehmet’in ailesi olduğu iddia edilmeye devam ederken; Mehmet, Esra Erol’un canlı yayınına bağlanarak Hülya’yı istemediğini ve sevmediğini dile getirdi. Ancak ertesi gün stüdyoya gelen Mehmet, Hülya’yı sevdiğini ve barışmak istediğini söyledi. Bu olaylar yaşanırken Hülya’dan daha çok sesi çıkan biri vardı: Hülya’nın kız kardeşi Hatun! Eniştesine ve eniştesinin annesine ağır konuşmaktan geri durmayan Hatun, herkesi oldukça gerdi!

Cinsel İstismar İddiası!

Hülya ve Mehmet tam barıştı ve konu kapandı diyorduk ki; Mehmet’in annesinin canlı yayına bağlanarak Hülya’nın başka kişilerle görüştüğünü söylemesi konunun seyrini bir anda değiştirdi. Sosyal medyadan görüştüğü kişiler olduğunu söyleyen Hülya, Tahir ismindeki bir gencin kendisini takıntı haline getirdiğini iddia etti. Bu söylentilerin ardından ise Esra Erol ihbar hattına Hatun hakkında düşen iddialar herkesi çok şaşırttı.

Söylenenlere göre Hatun’un dini nikahlı yaşadığı Beyhan’ın akrabaları çiftimizin evine sürekli girip çıkıyormuş! Yabancı uyruklu kişilerin ziyareti sırasında ise Hatun’un çocukları diğer odaya gönderiliyor ve eve gelenlerle görüşmelerine izin verilmiyormuş. Ancak 7 yaşındaki kız çocuğun öğretmeni ufak kızda değişimler olduğunu fark edince; kızın cinsel istismara uğradığı ortaya çıktı.

Hamileyken Darp!

Her ne kadar Hatun ve Hülya bu olayı kabul etmemiş olsa da; Aile Bakanlığı bu konuyla ilgili bir soruşturma başlatmış ve ufak kız şimdi dedesiyle birlikte yaşıyormuş. Bu iddiayı duyunca çıldıran Esra Erol’a bir şok daha geldi. İhbarlara göre, Hülya ve Hatun’un Neslihan isminde kız kardeşleri sevgilisinden hamile kalmış. Bebeğe kürtaj uygulamak isteyen aileye doktorlar izin vermeyince Hülya ve Hatun, doktorları darp etmeye çalışmışlar. Hatta Elif ismindeki büyük kardeş, Neslihan’ın karnını tekmeleyerek minik bebeği anne karnındayken öldürmüş!

Bu iddialar karşısında tüm Türkiye’nin kanı donmuş olsa da; bakalım bu konu yarın nasıl devam edecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz