FOX’un Ekran Yıldızı Zuhal Topal Mayosunu Giydi Kendisini Serin Sulara Bıraktı! Fit Vücuduyla Göz Kamaştırdı

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

FOX’un Ekran Yıldızı Zuhal Topal Mayosunu Giydi Kendisini Serin Sulara Bıraktı! Fit Vücuduyla Göz Kamaştırdı

Zuhal Topal’ın sunduğu Zuhal Topal’la Sofrada programının sezon çekimleri tamamlandı. Yoğun çalışma temposundan nihayet kurtulan Topal, kendini Kıbrıs’a attı. Güzel sunucu kızı ve eşi ile birlikte yazın keyfini çıkarmaya başladı.

Oyunculuktan Sunuculuğa…

Zuhal Topal ilk olarak 1995 yılında televizyonda yayınlanan Palavra Aşklar adlı dizi ile ekranlara geldi. Ardından Çiçek Taksi, Reyting Hamdi, Kara Melek, Yazlıkçılar, Gurbetçiler, Sihirli Annem, Selena gibi bir çok fenomen yapımda yer aldı. Ünlü oyuncunun sunuculuk kariyeri ise 2002 yılında Sinan Çetin’in asistanı olarak Film Gibi’de başladı.

Evlilik Programları Yasaklanınca Sofraya Döndü!

blank

Ardından birçok program sunan Zuhal Topal, özellikle evlilik programı formatında oldukça başarılı bulundu. Ancak evlilik programlarının yasaklanması ile birlikte, ünlü sunucu yemek programına geçiş yaptı. Diğer yemek yarışmalarından farklı bir formata sahip olan Zuhal Topal’la Sofrada, tüm Türkiye tarafından her sezon ilgiyle takip edildi.

blank

Gelinlerin yemek pişirip kayınvalidelerin puan verdiği yarışmada, puanlama krizleri bitmek bilmedi. Her gün bir gelinin yemekleri yaptığı ve diğer kayınvalidelerin tadına bakarak puan verdiği konsept, ne yazık ki kazanma hırsı sebebiyle çok zaman adil oylamalara sahne olamadı. Güzel sunucu kendi puanlarıyla adaleti sağlamaya çalışsa da, bazen onun puanları bile dengeyi korumaya yetmedi. Hal böyle olunca programda tartışmalar bitmek bilmedi.

Kendini Tatilde Buldu!

blank

Bizler programı severek izleyeduralım, her bölümde yeni bir polemiğe kapı aralayan Zuhal Topal’la Sofrada, güzeller güzeli sunucusunu bir hayli yordu. Haftanın her gününü ayrı bir çekimde, daha da önemlisi ayrı bir kavganın içinde geçiren Topal, programın çekimleri tamamlanır tamamlanmaz Kıbrıs’a koştu.

Ailesi ile birlikte tatilin tadını çıkaran Topal, Yavru Vatan’ı adeta salladı. Kızı ile birlikte havuza atladığı bir görüntüyü sosyal medya hesabında paylaşan Topal’ın fit vücudu ve güzelliği görenlerin gözlerini kamaştırdı.

blank

Çeşit çeşit yemeklerin tadına baktığı bir programda güzel sunucu formunu korumayı düzenli spor sayesinde başarıyor olsa gerek. Ancak yine de bu kadar fit kalabilmesi hayret verici doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz