İbo Şov’a Enerjisiyle Renk Katan Mehmet Ali Erbil’in Hiç Kimsenin Tanımadığı Oğlu Ortaya Çıktı! İşte O Görüntüler

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

İbo Şov’a Enerjisiyle Renk Katan Mehmet Ali Erbil’in Hiç Kimsenin Tanımadığı Oğlu Ortaya Çıktı! İşte O Görüntüler

Deli dolu halleri ile uzun yıllar ekranları şenlendiren Mehmet Ali Erbil, bir süredir hastalığı sebebiyle televizyon dünyasından soyutlandı. Ekranlarda yer almasa da akıllardan ve kalplerden silinmeyen Erbil şu sıralar evinde çocukları ile birlikte vakit geçiriyor.

Ünlü sunucunun sosyal medya paylaşımlarında görüldüğü kadarıyla kardeşler sık sık bir araya gelerek babalarına destek oluyor. Üç kardeş arasındaki uyum ise görenleri şaşırtıyor. Üç farklı anneden dünyaya gelen kardeşlerin en küçüğü Ali Sadi Erbil ise herkesi şoka uğratıyor.

Birbirinden Farklı Üç Kardeş!

Mehmet Ali Erbil’in ilk eşi Muhsine Şehnaz Kamiloğlu’ndan olan kızı Sezin Erbil, kardeşlerin en büyüğü. Ailenin bir nevi küçük annesi sayılan Sezin Erbil, hem kardeşlerine hem de kızı Elisa’ya annelik yapıyor. Annesinin sosyal medya paylaşımlarından anlaşıldığı kadarıyla Elisa, dayısı Ali Sadi’ye adeta hayranlık duyuyor.

Ünlü sunucunun Nergis Kumbasar’dan dünyaya gelen kızı Yasmin ise ortanca kardeş. Son zamanlarda Mehmet Ali Erbil’in yepyeni bir yarışma programı ile ekranlara döneceği ve sunucuya küçük kızı Yasmin’in eşlik edeceği konuşuluyor.

Kardeşlerin en küçüğü ise Mehmet Ali Erbil ve Tuğba Coşkun’un oğlu Ali Sadi Erbil. 14 yaşındaki Ali Sadi, hem kardeşlerin en küçüğü, hem de babasıyla en çok vakit geçireni. Tıpkı babası gibi koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ali Sadi, tam kapanma dönemini babası ile evde maç izleyerek geçirdi.

Ali Sadi Kime Çekmiş?

Magazinde pek de yer almayan Ali Sadi, annesi Tuğba Coşkun ile birlikte Akmerkez’de görüntülendi. Yaşına rağmen bir hayli uzun olan boyu, görenleri şaşırttı. Babasına olan benzerliğiyle dikkat çeken Ali Sadi’nin, boy uzunluğu konusunda kime çektiğini çözemedik; ancak fanatikliğinin babasına benzediğine eminiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz