Kanal D’nin Kendine Has Kitlesiyle Yoluna Devam Eden Dizisi Hekimoğlu’nda Önümüzdeki Hafta Neler Olacak?

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Kanal D’nin Kendine Has Kitlesiyle Yoluna Devam Eden Dizisi Hekimoğlu’nda Önümüzdeki Hafta Neler Olacak?

Kanal D’nin sevilen doktor dizisi Hekimoğlu’nun 40ıncı bölümü dün akşam yayınlandı. Dünyaca ünlü “House” dizisinin uyarlaması olan Hekimoğlu, ülkemizde de oldukça seviliyor. Ancak Hekimoğlu için uyarlama demek yanlış olur, House dizisinin repliklerine kadar birebir Türkçe’ye çevriliyor!

Hekimoğlu Dizisi

Hekimoğlu Kendine Has Kitlesiyle Yoluna Devam Ediyor!

Fakat bazı bölümleri ve sahneleri RTÜK sebebiyle Hekimoğlu dizisinde göremiyoruz elbette. Fakat diğer yayınlanan Türk uyarlamalara baktığımız zaman, şu ana kadar yapılan en iyi uyarlama dizisi diyebiliriz! Özellikle karakterlerin büyük bir çoğunluğu oldukça güzel seçilmiş. Hele Timuçin Esen’in oyunculuğu her hafta izleyenlere adeta oyunculuk dersi veriyor.

Hekimoğlu Dizisi

Ancak Hekimoğlu dizisinin reytingleri oldukça istikrarsız ilerliyor. Dün akşam yayınlanan bölüm malesef ki, hiçbir reyting kategorisinde ilk onun içinde kendine yer bulamadı! Bunun en büyük sebeplerinden biri, Hekimoğlu’nun yayınlandığı Salı akşamları ekranda olan diğer diziler. Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Survivor gibi yapımlarla yarışan Hekimoğlu, kendine has izleyici kitlesiyle yoluna devam ediyor!

Hekimoğlu Dizisi

Hekimoğlu’nun Yeni Bölümünde İşler Karışıyor!

Hekimoğlu’nun dün yayınlanan bölümünde, Ateş Hekimoğlu’nun “kanser” yalanı geceye damgasını vurdu! Ateş’in beraber çalıştığı Zeynep, Mehmet Ali, Emre ve yakın arkadaşları Orhan, İpek Ateş’in kanser olduğunu düşündüğü için Ateş’in yanında olmaya çalışıyor. Fakat bölüm sonunda Ateş’in bütün çevresine oyun oynadığı ortaya çıkıyor. Ateş Hekimoğlu kimseyi yine şaşırtmıyor! Ateş Hocanın aklından geçenleri genel olarak kimse anlayamıyor.

Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümde ise işler kızışıyor! Bildiğiniz gibi Hekimoğlu dizisinde her hafta yeni bir vaka işleniyor. 41inci bölümün fragmanında anladığımız kadarıyla da Valide Atik Hastanesine hamile bir hasta geliyor. Ateş Hekimoğlu ve ekibi hem çocuğu hem de anneyi kurtarmak için bir çözüm ararken; İpek ise hastaya, çocuğu konusunda en güvenebileceği ismin Ateş olduğunu söylüyor. Bakalım yeni bölümde neler olacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz