Hande Erçel-Gamze Erçel Kardeşlerin Kazançları Derdimiz Oldu! Erçel Kardeşler Bilindiğinden Daha Fazla Kazanıyormuş

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Hande Erçel-Gamze Erçel Kardeşlerin Kazançları Derdimiz Oldu! Erçel Kardeşler Bilindiğinden Daha Fazla Kazanıyormuş

Sen Çal Kapımı’nın yıldızı Hande Erçel’in fenomen ablası Gamze Erçel’in kazancı dudak uçuklatmıştı. Sosyal medyada hikaye başına 20 bin tl aldığı açığa çıkan ünlü ismin gerçekte çok daha fazla para kazandığı iddia edildi.

gamze erçel-hande erçel.

Bildiğiniz gibi Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Sen Çal Kapımı gibi yapımlarla hepimizin kalbini kazanan Hande Erçel’in sadece kendisi değil aynı zamanda ailesi de Türkiye’nin en popüler isimlerinden. Gamze Erçel isminde bir ablası olan Hande Erçel ve fenomen ablası gündemden düşmüyor. Instagram’da yaklaşık 4.1 milyon takipçisi olan ve sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gamze Erçel’in paylaşım başına kazandığı para herkesi çok şaşırtmıştı. Ancak meğerse ünlü isim iddia edilenden kat kat fazlasını kazanıyormuş.

20 Bin Denmişti Ama…

Moda ve Tekstil mezunu olan Gamze Erçel de tıpkı kardeşi gibi oyunculuk yapmaya başladı. Çılgın Dershane Üniversitede, Hayat Ağacı gibi yapımlarda yer alan fenomen isim, oyunculukta istediğini bulamayarak bıraktı. Ardından sosyal medyada tanınmaya başlayan Gamze Erçel, şimdilerde ise ülkenin en sevilen influencerlarından biri olarak anılıyor. Eşi Caner Yıldırım ve sevimli kızı Mavi ile sık sık paylaşım yapan Gamze Erçel, her yaptığı ile olay olmayı başarıyor.

gamze erçel-hande erçel.

Geçtiğimiz günlerde Gamze Erçel hakkında şok bir gerçek ortaya çıkmıştı. Ünlü internet yıldızının Instagram’da hikaye başına 20 bin tl aldığı açığa çıkmıştı. Günde birkaç defa paylaşım yapan Gamze Erçel’in paylaşım başına aldığı kazanç hepimizin dudaklarını uçuklattı. Ancak bugün yepyeni bir iddia geldi. Tazemagazinn isimli Instagram sayfasının iddiasına göre Gamze Erçel’in bilindiğinden çok daha fazla kazandığı ileri sürüldü. Söylenene göre Gamze Erçel story başına 20 bin değil 40 bin tl alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz