Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Yıldız’ı Aslıhan Güner’in Samanyolu Dizilerinden Komediye Uzanan Yolculuğu

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Yıldız’ı Aslıhan Güner’in Samanyolu Dizilerinden Komediye Uzanan Yolculuğu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncusu Kuzey’in Yıldız’ı Aslıhan Güner ‘in televizyon geçmişi aslında çok daha eskilere dayanıyor. Birçok dizi ve filmde rol alan oyuncunun televizyon kariyerinin Samanyolu TV’nin enteresan dizilerinden birisi olan Sırlar Dünyası ile başladığını biliyor muydunuz?

The İmam’la Başlayan Sinema Kariyeri

17 Aralık 1987’de İstanbul’da dünyaya gelen Aslıhan Güner’in film setlerine girişi 2005 yılında vizyona giren The İmam filmi ile başlıyor. Filmin başrol oyuncusu olan Aslıhan Güner’in rol arkadaşlarından bazıları ise; Eşref Ziya Terzi, Ahmet Yenilmez, Turgay Tanülkü, Emin Gürsoy, Burak Yenilmez ve Sinan Akyol.

Sümela ve Moskova’nın Şifrelerini Çözen Aslıhan

blank

The İmam ile harika bir performans gösteren güzel oyuncu filmin vizyona girmesinin ardından başka projelerde de yer aldı. Hatta bu esnada kendisini farklı dizi ve reklamlarda da izledik. Aslıhan Güner’in başrol aldığı diğer filmler ise Sümela’nın Şifresi: Temel ve Moskova’nın Şifresi: Temel yapımları.

Her iki yapımda da Zuhal karakterini canlandıran güzel oyuncuyu bunların ardından Ver Kaç ve Akıllara Seza filmlerinde de başrollerde izledik.   

Sırlar Dünyası’nın Nazlı’sından Kuzey’in Yıldızı’na

blank

Kuzey Yıldızı dizisinin becerikli, güzel ve kendi deyimiyle kırmızı kafalı karakteri Yıldız’ın ilk oynadığı diziyi söylersek çok şaşıracaksınız. Bu dizi Samanyolu TV’nin egzantrik dizilerinden birisi olan Sırlar Dünyası.

blank

Aslıhan Güner dizi kariyerine Samanyolu dizilerinden birisi olan, tarifi zor ve bolca da “Ti” ye alınmış Sırlar Dünyası ile başlıyor. Sırlar Dünyası dizisinin insanı ürküten, ürkütürken de güldüren değişik tarzından Kuzey Yıldızı İlk Aşk komedisine geçiş yapması Aslıhan Güner için de iyi olmuştur herhalde.

Diğer Samanyolu Dizileri

blank

Aslıhan Güner’i Sırlar Dünyası’nın dışında başka Samanyolu TV dizilerinden de hatırlıyoruz. Büyük buluşma, Şefkat Tepe, Nizama Adanmış Ruhlar ve Sungurlar dizilerinde rol alan oyuncu Kuzey Yıldızı İlk Aşk ile artık kendisini tamamen komedi türüne vermiş gibi görünüyor.

Benzer Haberler

İspiyoncu 1 Mart 2021

Hadi ya🤔😊💎

Zeynep 2 Mart 2021

Millette şans var arkadaş

Emre Tülü 16 Mayıs 2021

Sungurlar dizisi güzel YouTube’dan izliyorum

Yorum Yaz