İlklerin Kadını Oldu! Hadise Dünyaca Ünlü Modaevi Valentino İçin Sıfır Makyajla Kamera Karşısına Geçti

Aleyna

Haberler

6 Nisan 2021

İlklerin Kadını Oldu! Hadise Dünyaca Ünlü Modaevi Valentino İçin Sıfır Makyajla Kamera Karşısına Geçti

Ünlü şarkıcı Hadise, bu kez global bir projeye adım attı. Dünyaca ünlü modaevi Valentino için L’Officiel dergisinin Türkiye edisyonunda konuk yayın yönetmeni oldu. Detaylı bir de röportaj verdi!

hadise

Hadise, yıllar önce “Avrupa’daki müzik listelerini sallayan Türk kızı” olarak hayatımıza girdi. İlk albümünden sonra Türkiye’ye yoğunlaşan Hadise, bir süre sonra İngilizce şarkıları da bir kenara koydu. Avrupa’yı sallayan iddialı şarkıcı yavaş yavaş “evimizin kızı” oldu! 2009 yılında Eurovision’a katılmasından sonra da ciddi bir yurt dışı atılımı göremedik. Neyse ki, Hadise tekrar bu yönde manevralara başladı!

İlklerin Kadını Hadise

Ünlü şarkıcı, dünyaca ünlü İtalyan modaevi Valentino’nun global projesi için Milano’da kamera karşısına geçti. Modaevinin şimdiye dek sadece podyumda gördüğümüz koleksiyonunun en özel parçalarıyla hem de! Valentino, bu tarz bir çekimi daha önce Lady Gaga ve Zendaya gibi dünyaca ünlü yıldızlarla yapmıştı. Yani, Türkiye’den Hadise’yi seçmeleri onun için büyük bir prestij kaynağı!

Bu çekim, moda dünyasının bir diğer mihenk taşı L’Officiel dergisinin Türkiye kapağını süsledi. Ayrıca, bu sayının konuk yayın yönetmeni olan Hadise, “sıfır makyaj” tavrını bu çekimde de sürdürdü. Makyajsız poz verdiği söylenen Hadise, bu duruma pek kimseyi inandıramadı! Ama yüzünde ağır bir makyaj yok hiç değilse.

Özgüveni Tavan Yaptı

Hadise

Hadise, dergi için bir röportaj da verdi. Makyajsız poz vermekle gözler önüne serdiği özgüvenli tavrı röportajda da devam etti. Çocukluğuyla ilgili detaylar da anlatan ünlü şarkıcı, dün gibi hatırladığı pek çok anısı olduğunu söyledi.

Hadise

Örneğin, daha anaokulundayken ders arasında arkadaşlarını toplayıp “Hadi ceketlerinizi yere serin, güneşleniyoruz, hava çok güzel” diyerek onları yönlendirmeye başlamış. “Her zaman özgür ruhlu, enerjik ve şunu yapmalıyım, bunu yapmalıyım diyen bir çocukluk hatırlıyorum” diyen ünlü şarkıcı şunu da ekliyor: “Korkmazdım; o yaşlarda bile ilgiden, eğlenmekten ve delice dans etmekten!” İnsan yedisinde ne ise 70’inde de o oluyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz