Cam Tavanların Başrol Oyuncusu Bensu Soral Karavan Krizini Çözdü: Partnerinden Kubilay Aka’ya Beklenmedik Sürpriz

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Cam Tavanların Başrol Oyuncusu Bensu Soral Karavan Krizini Çözdü: Partnerinden Kubilay Aka’ya Beklenmedik Sürpriz

Show TV’nin yeni dizisi Cam Tavanlar’ın oyuncuları Kubilay Aka ve Bensu Soral arasında daha ilk dakikadan olanlar oldu. Hemen hemen her sette yaşanan karavan krizi Cam Tavanlar’da da kendisini gösterdi. İşte Bensu Soral’ın Kubilay Aka’ya bir karavan için yaptıkları ve Aka’nın hiç beklemediği bir anda karşılaştığı sürpriz!

Bunu da Görmedim Demem!

Cam Tavanların başrol oyuncuları arasında oldukça iyi bir uyum kurulduğu daha şimdiden belli desek yanlış olmaz. Güzel oyuncu Bensu Soral’ın Kubilay Aka’nın tişörtüne çizdiği gülen yüzlü fotoğrafı alıp Kubilay Aka’nın karavanına asması ve ardından da karavanın üzerine Kubilay Aka diye yazması sette sempatik ve eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu.

Dizideki Sert Duygusal Anlardan Gerçeğe Dönüş

BENSU SORAL KUBİLAY AKA CAM TAVANLAR

Dizide eski üniversite arkadaşları olan ve aralarında yarım kalmış özel duyguların olduğu bir çifti canlandıran Bensu Soral ve Kubilay Aka aynı zamanda özellikle çalışma hayatında kadınların karşılaştıkları zorlukları gündeme getiriyorlar. Dizi bir yandan Leyla’nın aslında oldukça başarılı projelere sahip ve çalışkan karakterine rağmen şirketin cam tavanına takılmasını konu alıyor. Bu engel ise üniversiteden aralarında duygusal bir şeyler yaşadığı Cem’in şirkete gelmesi ile daha net bir şekilde ortaya çıkar. Dizide bir yandan birbirlerine duygusal zaafları olan Cem ve Leyla gerçek hayatta ise oldukça eğlenceli bir arkadaşlığa sahip gibi görünüyorlar. Bakalım Kubilay Aka Bensu Soral’ın bu karavan esprisine karşı bir atak geliştirecek mi?

Çukur’dan Sonra Oldukça İyi Geçiş

KUBİLAY AKA ÇUKUR

Dizi başladığından bu yana Kubilay Aka ve Bensu Soral arasında oyunculuk anlamında da genel olarak olumlu eleştiriler yapılıyor. İkilinin birbirlerine karşı uyumlu oldukları ve senaryoyu rahat bir şekilde izleyicilere aktardıkları gelen ilk tepkiler arasında. Özellikle 4 sezon süren Çukur’da Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka Çukur’un sert atmosferinden şirket CEO’luğuna oldukça pratik bir şekilde geçiş yapmış gibi görünüyor doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz