Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın’ın Zor Günü! Aşı Öyle Bir Yan Etki Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın’ın Zor Günü! Aşı Öyle Bir Yan Etki Yaptı ki…

Son olarak Masumiyet dizisinde canlandırdığı İrem karakteri ile izlediğimiz Deniz Işın, hem oyunculuk performansı hem de sosyal medya paylaşımları ile en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Güzel oyuncu son günlerde Exxen’de yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerinde Leyla’ya hayat vereceği haberleriyle gündemde.

Hem Kimya Mühendisi Hem Oyuncu

1992 doğumlu genç oyuncu, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı okulda Malzeme Bilimi ve Mühendisliği dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. İzmir’de ve İstanbul’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra rotasını bu yöne çeviren Deniz Işın, ilk olarak 2019 yılında Fox Tv’de yayınlanan Her Yerde Sen isimli dizide yardımcı karakter olarak yer aldı.

Şimdi de Leyla

blank

İlk başrol deneyimini Masumiyet dizisinde canlandırdığı İrem karakteri ile yaşayan Deniz Işın oyunculuğunu kanıtladı. Bu sayede de yeniden ekrana gelecek olan Leyla ile Mecnun’un yeni Leylası olarak seçildi. Masumiyetin finalinin ardından tekrar sete dönmeye hazırlanan Deniz Işın bu gün Covid aşını oldu.

Aşının Yan Etkileri

Aşı sonrasında İnstagram hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu, aşı yaptırırken fotoğraf çektirip paylaşan ünlülere gönderme yaptı. Aşı oldum ama fotoğraf çekmeyi unuttum şeklinde durumu açıklayan Işın’ın yüzündeki alaycı gülümseme dikkatlerden kaçmadı.

blank

Biontech aşısı olduğunu belirten genç oyuncu aşının kendisi üzerindeki yan etkisinin gergin hissetmesi olduğunu söyledi. Biraz da kolunun acıdığını belirten Işın, aşıdan dönerken taksi şoförü ile yaşadığı küçük tartışmayı anlattı. O hikayeye göre taksicinin kart geçmediğini söylemesi üzerine Deniz Işın bir atmde durmayı teklif etti. Ancak Şoför Bağdat Caddesi’nde hiç atm olmadığını söyleyerek Deniz Işın’a “Yok mu 15 lira” şeklinde sesini yükseltti.

blank

Bu hikayeyi gülerek anlatan Deniz Işın, hala olayın etkisinde olduğunu ve ne kadar gerildiğini gizleyemedi. Güzel oyuncuya şifa olsun diyor ve kendisini bir an önce ekranlarda görmeyi bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz