Hülya Avşar’ın Çıldırdığı Anlar: Arkadaşının Doğum Gününü Kabusa Çevirdi ve Bunu Instagram’dan Yayınladı

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Hülya Avşar’ın Çıldırdığı Anlar: Arkadaşının Doğum Gününü Kabusa Çevirdi ve Bunu Instagram’dan Yayınladı

Bir süre önce başrollerinde oynadığı Masumiyet dizisinin finale gitmesinin ardından rahat rahat doğum günü partilerine giden Avşar kızı bu kez yine bir arkadaşının doğum gününden bir story yayınladı. Ama kendisinin partiye renk katmak için mi yoksa sabote etmek için mi gittiğini pek anlayamadık doğrusu. İşte Hülya Avşar’ın partiyi kabusa çevirdiği anlar!

Önce Sadece Denemek İstedi

Hülya Avşar arkadaşı Saba Süner’in doğru günü partisine gittiğinde kendisini bir anda sahnede baterinin başında oturunca bulmuş anlaşılan. Üstelik de bateri ile oldukça eğlenceli anlar geçirdiği her halinden belli doğrusu. Ama tabi aynı duyguları mekanda bulunan diğer kişiler için söylemek pek de mümkün görünmüyor. Bu videoda sadece bateri başında bir poz vermek istemiş gibi görünüyor gerçekten de. Ama maalesef olay burada kalmamış.

Denemekte Israr Etti

Denemekte adeta ısrar eden Hülya Avşar baya baya kendisini kaptırıyor yaptığı işe. O çok eğlendiği için de çevreden hiç kimse belli ki bateri çalamadığını ona söylemiyor. O da tabi hal böyle olunca yaptığı işe devam. Doğum günü sahibi Saba Süner’den de bir tepki gelmeyince Hülya Avşar “Benim elimden ne uçan ne kaçan kurtulur” dercesine bateri ile savaşmaya devam ediyor. Ama Hülya Avşar bu, ne oyunculuk kurtulur onun elinden ne tenis ne de müzik. Belki de sıra bateride demiştir kim bilir!

Hiçbir Şeyle Yetinmedi ve Durmadı

“Sabuş’umun doğum gününde benim de tuzum olsun” şeklinde bateri performanslarını paylaşan Hülya Avşar umarız ki gecenin ilerleyen saatlerinde de bu inadına daha fazla devam etmez. Zira arkadaşı Saba Süner de bu duruma daha fazla katlanamayacaktır muhtemelen. Ünlü iş insanı Cem Boyner’in kızı Emine Boyner’in kuzeni olan Saba Süner aynı zamanda Hülya Avşar’ın da yakın arkadaşları olan Ahmet Süner ve Şebnem Süner’in kızları. Hülya Avşar Ayvalık’a her gittiğinde mutlaka Ayvalık Ticaret Odası Meclisi Eski Başkanı Ahmet Süner ve eşi Şebnem Süner’le çokça zaman geçiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz