Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral Yönetmenin Hedefinden Kaçamadı! O Zor Anları Instagramda Paylaştı

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral Yönetmenin Hedefinden Kaçamadı! O Zor Anları Instagramda Paylaştı

Cam Tavanlar’ın akıllı, güçlü ve hırslı kızı Leyla karakterine hayat veren Bensu Soral, ilk olarak Yol Ayrımı adlı projede yardımcı oyuncu olarak ekrana geldi. Sonrasında Vicdan, Boynu Bükükler gibi dizilerde yer alan Soral, ilk başrol deneyimini Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde canlandırdığı Aslı karakteri ile gerçekleştirdi.

Ardından İçerde adlı ses getiren yapımda Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy ile birlikte rol alan Bensu Soral, bu diziden sonra daha da bilinir hale geldi. Yükselen kariyerini Organize İşler Sazan Sarmalı ile taçlandıran Soral, birçok reklam filminde de rol aldı.

İroni mi Gerçek mi Kimse Anlamadı

Şimdilerde Cam Tavanlar dizisi ile ekrana gelen Bensu Soral, tekrardan magazin gündemini meşgul etmeye başladı. Güzel oyuncunun dün sosyal medya hesabında paylaştığı bir fotoğraf adeta olay oldu. Ünlü Oyuncu, rol arkadaşı Kubilay Aka, yönetmen Fehmi Öztürk ve set ekibinden diğer görevlilerle birlikte çekilen bir fotoğrafı “Sevgi dolu hocamla sıradan bir an” notu ile paylaştı.

Kızgın Bakışların Hedefi Bensu Soral mı?

O fotoğrafta Kubilay Aka ve Bensu Soral arabada otururken yönetmenin de hemen arabanın yanında elinde bir buket çiçekle verdiği poz, görenleri şaşkına çevirdi. Çiçeği atacakmış gibi yukarı kaldıran yönetmen, bir yandan da Bensu Soral’a kızgın bakışlar atıyordu. Bensu Soral yönetmenin hedefinde kendisinin olduğunu iddia etti.

Bensu Soral’ın bu paylaşımı takipçilerini şaşırttı. Her ne kadar yazılanların esprili bir paylaşımdan ibaret olduğunu bilseler de yönetmenin kızgın bakışları kafaları karıştırdı. Bu pozun Bensu Soral hakkında çıkan “Rolüne adapte olamadı” söylentilerinin üstüne gelmesi ise akıllarda soru işareti bıraktı. Acaba yönetmen Bensu Soral’a gerçekten kızgın mıydı? Yoksa bu fotoğraf aslında eğlence dolu bir anın kameralara yanlış yansıması mıydı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz