Camdaki Kız’ın Oyuncu Kadrosu Yıkılıyor! Önce Feyyaz Şerifoğlu’nun Şimdi de O Oyuncunun Yeteneği Konuşuluyor

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Camdaki Kız’ın Oyuncu Kadrosu Yıkılıyor! Önce Feyyaz Şerifoğlu’nun Şimdi de O Oyuncunun Yeteneği Konuşuluyor

Camdaki Kız dizisi son dönemin en çok konuşulan dizilerinden biri. Konusu ve sahneleri kadar oyuncuları ile de dillerden düşmeyen dizinin kadrosu adeta yetenek timsali.

Usta oyuncularının yanı sıra güzel sesli şarkcıları ile de dikkat çeken dizinin meğer 1 değil 2 solisti varmış! Her fırsatta sesini duymaya bayıldığımız Feyyaz Şerifoğlu’ndan sonra Tuğrul Tülek’in de o yönü ortaya çıktı.

Tuğrul Tülek Kim?

blank

Camdaki Kız’ın Leventi Tuğrul Tülek, oldukça başarılı bir tiyatrocu. Aynı zamanda YaDa isimli müzik grubunun solisti. Anlayacağınız oyuncumuzun on parmağında on marifet. Fakat Tuğrul Tülek’in özellikleri bununla da sınırli değil! İyisi mi yetenekli oyuncu ile ilgili yazmaya baştan başlayalım.

Aslında İngilizce Öğretmeni

blank

1976 doğumlu oyucu, 1999 yılında Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden Mezun olmuş. Ancak aklının ve kalbinin bir köşesinde daime oyuncluğu taşıyan Tülek bununla kalmamış. 2002 yılında konservatuvar sınavını başarıyla geçerek Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almaya başlamış. Bu süre içerisinde öğrenci değişim programı ile Polonya’ya giderek eğitiminin bir kısmını Akademia Teatralna im Aleksandra Zalwerowicza adlı oyunculuk okulunda tamamlamış.

Bir de Müzik Grubu Var!

Sayısız tiyatro oyununda yer alan yetenekli oyuncu, 2015 yılında sahnelenen İki Kişilik Yaz adlı oyundaki rolü ile 19. Afife Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü. Aynı yıl Tiyatro Eleştirmenliği Birliği tarafından ‘Yılın Erkek Oyuncusu’ seçildi. Ne denli yetenekli bir oyuncu olduğunu gördüğümüz Tuğrul Tülek’in tüm bunlara ek olarak YaDa isimli bir müzik grubu var. Hatta son olarak Şimdiki Zaman adlı şarkılarına bir klip bile çektiler.

blank

Anlayacağınız Camdaki Kız dizisinin tek güzel sesli oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu değil. Tuğrul Tülek, namı diğer Levent de kadife gibi bir sese sahip. Umuyoruz ki bir gün iki yetenekli oyuncudan bir düet dinleme fırsatımız olur da kulaklarımızın pası silinir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz