Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli Yeni Projesini Ağzından Kaçırdı: Çukur Seyircilerine Müjde!

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli Yeni Projesini Ağzından Kaçırdı: Çukur Seyircilerine Müjde!

Show TV’nin sevilen dizilerinden Çukur geçtiğimiz haftalarda güzel bir 4 sezonun ardından ekranlara veda etti. Yayınlandığı her bölümle sosyal medyayı ayağa kaldırmayı başaran Çukur, final bölümüyle de deyim yerindeyse seyircilerinde ciğer bırakmadı! Hüzünlü ve duygusal vedanın ardından; dizinin oyuncuları teker teker diziye ve canlandırdıkları karakterlere veda etti. Bildiğiniz gibi dizinin yönetmenleri Çukur’un final bölümünde yeni bir dizinin sinyalini vermişti. Hatta bu dizinin başrolünde de Uraz Kaygılaroğlu’nun olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı bile.

Ancak 4 sezon boyunca Çukur’un başrol karakteri Yamaç Koçovalı’yı canlandıran Aras Bulut İynemli, Çukur’un finalinden birkaç gün sonra paylaştığı veda sözleriyle herkesin içini acıttı. Ancak Aras Bulut İynemli, sadece Yamaç’a veda etmedi. Aynı zamanda Çukur’un belgeselinin de geleceğini duyurdu. Şimdiden Çukur hayranlarına hayırlı olsun!

blank

Aras Bulut İynemli’nin Duygusal Anları!

Aras Bulut İynemli, Instagram hesabından şu sözlerle Yamaç’a veda etti; “Biraz beklemek istedim. Özellikle bugünü bekledim; veda etmek zor geldi. Çukur… 4 koca yıl… Her hafta… Güzel, değerli ve uzun yol… Yol önemlidir insan hayatında… Her zaman hikayelerin gücüne inandım. Hikayelere hizmet etmek en değerli isteğim oldu. Biz öyle bir hikâyede buluştuk ki hepimizi içine aldı. Herkese böyle ekip, böyle hikâye nasip olmaz diye var olduk içinde… O yüzden iyi ki varsın, teşekkür ederim @gokhan_horzum ?? Duygularımı söze dökmekte o kadar zorlanıyorum ki keşke biraz bir şey öğretseydin, kalbim yerinden çıkacak ne yazacağım diye, Ya Sidi dinliyorum; Bu kadar oluyor ? Sinan abi, abiliğin, öğretmenliğin, işine aşkınla yaklaşımın ve arkadaşlığın için teşekkür ederim sana… “

“@snnztrk Öyle bir oyuncu ekibi oldu ki… off… sözüm yok… Söz söylemeye haddim yok… neler öğrendim, neler deneyimledim bir bilseniz… İyi ki canım meslektaşlarım, ablalarım, abilerim, kardeşlerim, arkadaşlarım (hem de canım arkadaşlarım) iyi ki siz… ekip ekip ekip… her şey burada gizli sanki… ekip olabilmek de… o yüzden aile her şeydir… Eğlence, stres, hüzün, çokça yorgunluk ve çokça sevgi ama 3-2-1 kayıt dendiğinde; herkes işinde… Hem de bütün yüreğiyle… O kadar özel ki… Ekip her şeydir de aynı zamanda… Bu ekibin arkasında her daim duran, kalitesinden ödün vermeden her şeyiyle ilgilenen bir yapımcımız… #keremcatay Çok teşekkürler…”

blank

“Desteğiyle @showtv’ye teşekkürler… Canlılığıyla, acısıyla, sevinciyle, stresiyle, keyfiyle, zorluluğuyla, başarısıyla ve hatalarıyla öyle dolu 4 sene ki… iyi ki ya! Çok değerli, çok özel, her zaman var olacak bir yerlerde!… Peki, her şeyiyle yaptık biz bu hikâyeyi anlattık, seyirciye geçmese, o hikâyeyi paylaşmazsak bir anlamı olur muydu? Kesinlikle olmazdı… Bizlerle bu hikâyeyi paylaşan, izleyen, anlatan, yaşayan herkese çok teşekkürler… Ve hayali arkadaşım Yamaç Koçovalı… Kendine iyi bak! Öyle mi? ??(yazarken gözlerim doldu belgeselde nasıl anlatıcam? ) -belgesel mi var ? Obaaaaa…..Şükürler Olsun ??????”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz