Magazincilerle Kafa Bulanlarda Bugün: Demet Özdemir “Battığı” Haberlerine İlginç Bir Yorum Getirdi

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Magazincilerle Kafa Bulanlarda Bugün: Demet Özdemir “Battığı” Haberlerine İlginç Bir Yorum Getirdi

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, bu sabah yatırımlarının battığı haberleriyle gündeme geldi. Ama çıkan haberlerle bir güzel dalga geçmesi kafalarda soru işareti yarattı.

Demet Özdemir

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, son dönemin en başarılı ve popüler oyuncuları arasında. Başrolünü oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir”de ilk kez bir dramda başrol oynadı ve sınavı başarıyla geçti. İki sezon devam eden ve hafızalarda iz bırakan dizinin ardından bu yaz da sinema projelerine yoğunlaştı. Ama tekrar çalışmaya dönmeden önce bitmeyen bir tatil serüvenine başlayacak kadar da şanslı!

Demet Özdemir Oğuzhan Koç

Malum, geçtiğimiz yılın son aşk bombası da Demet Özdemir’den geldi. Müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç’la yaşadığı aşk yüzünden önce yerden yere vuruldu. Çünkü arada epey karışık bir “Arkadaşımın aşkısın” mevzusu vardı! Ama tüm bunlar unutuldu, çift son dönemin en sempatik ikilisine dönüştü! Demet Özdemir’in dizisi bittiği anda da birlikte Ege’nin yolunu tuttular. Bir aydır bitmek bilmeyen tatillerine şu an Çeşme’de devam ediyorlar. Uzun lafın kısası, Demet Özdemir uzun süredir hep mutlu haberler ve gülen yüzüyle gazetelere manşet oluyordu. Bugün hariç!

Dijital Para Onu da Vurdu

Demet Özdemir

Takvim’in iddiasına göre, Demet Özdemir de kripto para kurbanı oldu. Konuşulanlara göre, ünlü oyuncu Bitcoin’e yatırım yaptığını çevresindekilere açık açık anlatıyordu. Ama Bitcoin’in son dönemde yaşadığı inanılmaz düşüş, Demet Özdemir’i de hatırı sayılır bir zarara uğrattı. Bu durum da manşete “Elon Musk Bitcoin’e Savaş Açtı, Demet Özdemir Zarar Etti” şeklinde yansıdı! 150 bin TL’ye yakın bir zararı olan, hatta diğer kripto paralar da yatırımı olan ünlü oyuncunun bu zararları telafi etmek için elinden geleni yaptığı da söylendi. Ama o bu haberlerle dalga geçmeyi seçti!

“Müthiş fotoğraf seçimi”

Demet Özdemir

Demet Özdemir, bu iddialarla her zamanki esprili tarzıyla başa çıkmaya karar verdi. Çıkan haberleri inceleyip favorisini paylaşan ünlü oyuncu, “Hayır olsun, bu sabah yine fantastik haberlerle uyandık” diyerek iddiaları yalanmayı seçti.

Demet Özdemir

Haberdeki şaşkın haline de epey güldü ve magazincileri tebrik etti: “Müthiş fotoğraf seçimi bu arada!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz