Cam Tavanların Leyla’sı Bensu Soral’dan Dudak Dudağa Paylaşım Geldi: O Anlar Herkesin Kalbini Eritti!

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Cam Tavanların Leyla’sı Bensu Soral’dan Dudak Dudağa Paylaşım Geldi: O Anlar Herkesin Kalbini Eritti!

Show TV’nin yeni yaz dizisi Cam Tavanlar ilk bölümüyle ekranlara geldi. Seyirciden tam not alan Cam Tavanlar’ın oyuncuları da yavaş yavaş popülerleşmeye başladı. Başrollerini Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın canlandırdığı dizinin çekimleri de hız kesmeden devam ediyor. Bugün ise Bensu Soral, köpeğiyle dudak dudağa çektiği bir videoyla magazin gündemine geldi. Güzel oyununun paylaştığı o anlar kalpleri ısıttı!

Cam Tavanlar Başladı!

Aslında Cam Tavanlar, yıllardır izlemeye alışık olduğumuz yaz dizilerinden oldukça farklı. Bildiğiniz gibi “yaz dizisi” dediğimiz projeler genellikle romantik komedi olarak karşımıza çıkıyor ve her zaman “aşşırı yakışıklı patronuna aşık olan sakar fakir kız” klişesiyle birlikte izleyicilerin karşısına çıkıyor. Ancak geçtiğimiz dizi sezonunda istediği başarıyı yakalayamayan Show TV, yaz dizilerinde oldukça iyi hazırlandı ve bu klişeyi yıkmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

blank

Aslında “Cam Tavan” terimi, iş hayatında kadınların yaşadığı zorlukların genel adına verilen bir isim. Ülkemizde birçok köklü ve büyük şirkette; kadınlar, erkeklerden daha zor terfi almaya ve iş hayatında mobbinglere uğramaya devam ediyor. Bu konuya dikkat çekmek isteyen Cam Tavanlar dizisinde Bensu Soral’ın canlandırdığı Leyla karakteri; idealist, güçlü ve başarılı bir iş kadını olarak karşımıza çıkıyor ve dizi boyunca da Leyla’ya yapılan haksızlıkları izliyoruz.

blank

Bu Video İçimizi Isıttı!

E tabii Cam Tavanlar, her ne kadar güçlü kadın karakterin önde olduğu bir dizi olsa da; yaz dizisinin olmazsa olmazı aşk konusu da unutulmuş değil. Cam Tavanlar’ın çekimleri hız kesmeden devam ederken dizinin Leyla’sı Bensu Soral’ın Instagram hesabında paylaştığı bir video herkesin içini eritmeye yetti! Köpeğiyle dudak dudağa poz veren güzel oyuncunun bu halleri Instagram takipçileri tarafından da çok sevildi.

Benzer Haberler

Baran 15 Haziran 2021

Tabi böyle yaparlarsa kovid virüsü bitmez

Yorum Yaz