Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız’dan Sonra Yeni Bir Gülseren Budayıcıoğlu Dizisi Daha Geliyor!

Aleyna

Haberler

14 Haziran 2021

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız’dan Sonra Yeni Bir Gülseren Budayıcıoğlu Dizisi Daha Geliyor!

2021 dizi sezonu boyunca ekranda aynı anda 4 tane Gülseren Budayıcıoğlu dizisi görmekten psikolojilerimiz alt üst oldu! Ancak kanallar ve yapımcılar her Gülseren Budayıcıoğlu dizinin başarılı olduğunu görünce bir yenisi için kolları sıvamaya başladı bile. Senaristler, ünlü psikiyatr Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Kral Kaybederse” kitabı üzerinde uzun süredir çalışıyordu. Sonunda senaryo tamamlandı ve cast seçimlerine başlandı. Yeni sezonda Gülseren Budayıcıoğlu uyarlama furyasına Star TV’de dahil olacak. Tüm ülkeye acilen antidepresan vermek lazım!

Gülseren Budayıcıoğlu Uyarlamaları Psikolojimizi Bozdu!

Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitapları son dönemde büyük başarılara imza atıyor. Uzun yıllar beraber çalıştığı danışanlarının hastalıklarından ve geçmiş travmalarından yola çıkarak birçok kitap yazan Gülseren Budayıcıoğlu’nun şu zamana kadar toplamda 4 kitabı uyarlanarak dizi olarak karşımıza çıktı.

blank

Bu uyarlama furyasını başlatan kişi ise Acun Ilıcalı oldu. Türk televizyon seyircisini çok iyi analiz eden ünlü yapımcı; iki sene önce “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisiyle reyting sıralamasını alt üst etmeyi başardı. Bunu fark eden diğer yapımcılar ve kanallar da boş durmadı elbette. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ardından Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda dizileriyle psikolojilerimizi bozmayı başardı.

blank

Star TV’den “Kral Kaybederse”!

Kanal D ise bu uyarlama furyasından son anda nasibini almak istercesine, Burcu Biricik’in başrolde olduğu Camdaki Kız dizisiyle ekranlara gelmeye başladı. 4’te 4 başarı sağlayan Gülseren Budayıcıoğlu uyarlamalarından sonra Star TV, yeni bir uyarlama dizi için kolları sıvadı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Kral Kaybederse” kitabı da uyarlama diziler furyasına katılmaya hazırlanıyormuş.

blank

Star TV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan “Kral Kaybederse” dizisinin henüz başrol oyuncuları belli değil. Bakalım “Kral Kaybederse” karşımıza nasıl çıkacak? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Hadsiz 14 Haziran 2021

Meyve veren agaci taslarlar psikolojin bozulduysa izleme asalak haset ve kıskançlık akiyo haberden

Büşra 15 Haziran 2021

Bas rölünü ilay erköke. verin biz onu çok sevdik

Yorum Yaz